Voidrunner’dan 360° Oyun Deneyimi | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Voidrunner'dan 360° Oyun Deneyimi Poster
Voidrunner'dan 360° Oyun Deneyimi Poster

RealityArts Studio tarafından geliştirilen ve Türkiye'nin en kapsamlı bilgisayar oyun projesi olan Voidrunner, desteğini aldığı global markalar ile hız kesmeden yoluna devam ediyor. Voidrunner'ın 360 derecelik özel videosuyla PC ve VR cihazlarınızdan keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
05.04.2016

Çoklu oyunculu bir uçuş simülasyonu olan yerli yapım Voidrunner‘ın 360 derecelik görüş açışına sahip yeni fragmanı yayınlandı.

Türkiye’nin en kapsamlı bilgisayar oyunu projesi olan Voidrunner‘ın üretimine RealityArts Studio tüm hızıyla devam etmekte. Çoklu oyunculu bir uçuş oyunu olan Voidrunner, gelişmiş grafikleri ve rahat oyun yapısı ile oyunculara bambaşka dünyaların kapılarını açıyor.

Dünya çapında gelişmekte olan teknolojilere uyumlu olarak geliştirilen Voidrunner, MSI Turkiye tarafından sağlanan Workstation laptoplar ile gerçek zamanlı oyun görüntüsünü ilk defa 360 derece videoya çevirip yayınlayarak bir ilke imza attı. Video, Facebook üzerinden Samsung GearVR Sanal Gerçeklik gözlüğüyle veya telefonlarla, bilgisayarda ise mouse kullanılarak deneyimlenebiliyor.

Voidrunner, şu anda dünyadaki en gelişmiş grafik teknolojisi olan Unreal Engine 4 ile geliştiriliyor. Voidrunner‘ın yapımcısı RealityArts, geçtiğimiz hafta Unreal Engine’in üreticisi Epic Games tarafından 2016 yılı içerisinde desteklenen 30 firmadan birisi seçilerek ülkemizin teknoloji ve oyun sektörü için bir ilki daha başarmış durumda.

Oyuncuların tek başlarına veya takımlar halinde egzotik mekanlarda mücadele etmelerini sağlayan yenilikçi bir uçuş oyunu olan Voidrunner, hala yoğun üretim içerisinde ve çok yakın zamanda Kapalı Beta’ya çıkması planlanıyor.

Voidrunner‘ın tam Türkçe dublaj ile Sonbahar aylarında PC ve MAC için, sene sonuna doğru da yeni jenerasyon konsollar için çıkması öngörülüyor.

Facebook | Twitter | YouTube

Toplam Okunma Sayısı : 3.234


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!