Wargaming, İzmirCon 2015’te Sizi Bekliyor | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Wargaming, İzmirCon 2015'te Sizi Bekliyor Poster
Wargaming, İzmirCon 2015'te Sizi Bekliyor Poster

Wargaming, her sene İzmir'de düzenlenen ve Türkiye'nin en popüler alt kültür etkinliklerinden birisi olan İzmirCon'un 2015 etkinliğinde oyun severler ile buluşuyor. 9-10 Mayıs 2015 tarihlerinde düzenlenecek etkinliğe katılarak Wargaming oyunlarını test edebilir, ekip ile tanışabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
09.05.2015

Wartgaming, Türkiye’nin en ünlü alt kültür etkinliklerinden birisi olan İzmirCon’da bu sene de oyuncuları ile bir araya geliyor.

9-10 Mayıs tarihlerinde, 09:00 – 18:00 arası İzmir MMO Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde düzenlenecek etkinlikte Wargaming oyunseverleri adrenalin yüklü oyunları ile buluşturacak.

Girişler gün ve kişi başı 5 TL olup bilet satışları etkinlik günü salon önünde yapılıyor olacak. Afterparty, masaüstü oyunları (frp) ve LARPlar dışındaki etkinlikler ise ücretsiz..

İzmirCon’da oyuncular hem cosplay yarışmaları, frp turnuvaları gibi alt kültür etkinliklerine katılma fırsatı hem de World of Tanks, World of Warplanes ve World of Tanks Blitz’i deneme şansı yakalayacaklar. Wargaming oyunları ve oyuncuları ile buluşmak, keyifli saatler geçirmek istiyorsanız sizi de bu eğlenceli etkinliğe bekliyoruz.

İzmirCon Etkinlik Adresi: Tepekule Kongre Merkezi, MMO, Anadolu Cad. No:40 Bayraklı, 35010 İzmir, Turkiye

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.080


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı