Wargaming’den Serbest Düşüş Sürprizi! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
26.02.2014

Wargaming bugün Rus Havacılık Spor Klübü Aerograd Kolomna’nın yerin metrelerce yukarısından gerçekleştirdiği serbest düşüş aktivitesinin detaylarını açıkladı.

Senkronize serbest düşüş konusunda uzman ekip tarafından gerçekleştirilen aktivite ile 30 kişi aynı anda yerin metrelerce yukarısında World of Warplanes logosu oluşturuldu. World of Warplanes logosu oluşturulurken kameralar o adrenalin dolu anları saniye saniye görüntüledi.

Sporcular, haftalarca süren yoğun antremanların, formasyonları mükemmelleştirmenin ve figür provalarının sonunda bu logoyu oluşturabildiler.

World of Warplanes Hakkında

World of Warplanes, askeri havacılığın Altın Döneminde geçen bir uçuş savaşı MMO’sudur. Oyuncuları, göklerin hakimiyeti için ucu bucağı olmayan bir mücadelenin ortasına bırakan World of Warplanes, oyunculara sanal pilotlar olarak kendi uçuş kariyerlerini oluşturma imkânı sunuyor. 1930’ların çift kanatlılarıyla uçmaktan, Kore Savaşı’nın jet uçaklarını vurmaya kadar hava savaşları tarihinin önemli dönemlerinden uçaklar ve mücadelelere sahne oluyor. Muhteşem grafikler oyuncuları daha önce görülmemiş mücadelelerin içine taşırken, 30 kişilik devasa it dalaşlarında kazanıp kaybetmeyi tamamen oyuncuların taktikleri belirliyor.

World of Warplanes‘e katılmak için: www.worldofwarplanes.eu

Wargaming Hakkında

Wargaming, ücretsiz devasa çevrimiçi pazarının liderlerinden biri ve ödüllü bir çevrimiçi oyun geliştiricisi ve yayıncısıdır. 1998 yılında özel bir şirket olarak kurulan Wargaming, piyasaya 15’ten fazla oyun sürmüştür. Wargaming şu anda, 20. yüzyıl savaş konseptini temel alan, zırhlı tankların başrolde olduğu World of Tanks, uçak savaşı simülasyonu World of Warplanes ve deniz savaşı simülasyonu World of Warships gibi takım bazlı çevrimiçi devasa savaş oyunları serisine odaklanmıştır. Wargaming, tüm seriyi (bu üç oyunu) bir araya getirerek online savaş evreninin merkezi hâline gelecek olan Wargaming.net servisini duyurmuştur. http://eu.wargaming.net/

Resmi Web Sitesi:
www.wargaming.com

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.587


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı