Wolfteam Eylül Ayı Etkinlikleri | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
15-09-2012

Wolfteam Eylül Ayı Etkinlikleri

Bu hafta Wolfteam‘de yeni başlayan ve hali hazırda devam eden etkinlikler gündemi oluşturuyor. Bu etkinlikleri saymak gerekirse;
– Oyun Giriş Etkinliği
– OG Öldürme etkinliği
– Ekstra GP + Altın Günleri
– Oyun zamanı etkinliği

Wolfteam‘de her gün ayrı bir heyecan ve her gün yepyeni hediyeler sizleri bekliyor olacak. Özellikle “OG Öldürme” etkinliği oyun görevlileri tarafından değil otomatik olarak sistem tarafından gerçekleştiriliyor olması size alışılmışın dışında gelecek. Bu saydığımız etkinliklere katıldığınız anda hediyeniz otomatik olarak hediye kutunuza düşmüş olacak. Ayrıca Wolfteam‘in güçlü kurtları etkinliklere nasıl katılacağını, oyun içi bilgiler kısmından, yani Ölme-Ödürme (KD) oranına baktığı bölümden, “Etkinlik” sekmesine tıklayıp, katılabileceği etkinlikleri kontrol etmesi yeterli olacaktır. Bu sayede gün içerisinde ne yapması gerektiğini ve hangi etkinliklere katılabileceğini öğrenmiş olacak.

Peki nedir bu OG Öldürme Etkinliği?

Oyun içerisinde yaratılan WT_Etkinlik adındaki Oyun Görevlisi karakteri hangi takımda ise karşı takım onu öldürmek zorunda olduğu gibi bulunduğu takımında görevi Oyun Görevlisi’ni korumak. Ayrıca Oyun Görevlisi’nin sahip olduğu 50Bin canı da unutmamak gerekiyor. Oyuncular üzerinde bir hayli heyecan yaratan bu etkinliği hediyeleri oyun biter bitmez kazanan takım oyuncularının hediye kutularında yerini alıyor.

Wolfteam‘de etkinlikler bitmez, önümüzdeki aylarda daha birçok yeni etkinlikle karşınızda olacağız.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 7.555


Yorumlar

1 yorum yapıldı