Wolfteam Şampiyonası’nda Büyük Final! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Wolfteam Şampiyonası'nda Büyük Final! Poster
Wolfteam Şampiyonası'nda Büyük Final! Poster

Nescafe 3'ü 1 arada Extra sponsorluğunda birbirinden tecrübeli takımların katılımıyla gerçekleştirilen Wolfteam turnuvasında büyük finalin detayları belli oldu. 28 Ağustos'ta İstanbul'da düzenlenecek olan final etkinliğini Twitch üzerinden canlı takip edebilir ve final heyecanına ortak olabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
28.08.2016

Türkiye’nin en çok oynanan MMOFPS oyunu Wolfteam, Nescafe 3’ü 1 arada Extra sponsorluğunda 27-28 Ağustos’ta İstanbul’da düzenleyeceği dev turnuvada Türkiye’nin en iyi takımlarını belirliyor.

Wolfcity, WOT ve Kafe Turnuvaları’nın kazanan takımlarının yarışacağı NESCAFÉ 3’ü1 arada EXTRA ile Wolfteam Turnuvası’nın finalinde dereceye giren ilk 5 takımı toplamda 100.000 TL para ödülü bekliyor

Türkiye’nin en çok oynanan MMOFPS oyunu Wolfteam, Türkiye e-spor tarihinin en büyük ödüllü turnuva finaline imza atıyor. 27 – 28 Ağustos’ta İstanbul’da düzenlenen final karşılaşmasıyla Türkiye’nin en iyi takımlarının yarışacağı NESCAFÉ 3ü1 arada EXTRA ile Wolfteam Turnuvası’nın finalinde 32 takım dereceye girmek için kıyasıya mücadele edecek. 1. olan takımın 50 bin, 2. olan takımın 25 bin, 3. olan takımın 15 bin, 4. olan takımın 7 bin ve 5. olan takımın vereceği 3 bin TL’lik para ödülü kazanacağı final müsabakası, toplam 100 bin TL ödülle takımların kıyasıya mücadelesine sahne olacak.

Büyük turnuvaya katılacak takımların bir kısmını WolfCity adıyla 6 şehirde düzenlenen turnuvaların sonucunda belirleyen Wolfteam, diğer takımları ise internet dünyasında oyuncular tarafından dikkatle takip edilen Wolfteam Online Takım Turnuvası (WOT) ve aynı şekilde online düzenlenen Kara Kafe turnuvası sonucunda belirledi.

Toplamda 32 takımın katılacağı NESCAFÉ 3’ü 1 arada EXTRA ile Wolfteam Turnuvası, 27 Ağustos’ta Dark Passage’da ilk elemeleri gerçekleştirecek. 28 Ağustos’ta ise Yapı Endüstri Merkezi’nde saat 12.00’de başlayacak ve canlı olarak yayınlanacak şampiyonada, elemelerden çıkan ilk 4 takım kıyasıya mücadele edecek. Eşleşmeler ve analizler Wolfteam‘in kurumsal Twitch hesabından canlı olarak izlenebilecek.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.473


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!