Wolfteam Yılbaşı Fırsatı | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Wolfteam Yılbaşı Fırsatı Poster
Wolfteam Yılbaşı Fırsatı Poster

Joygame'in sevilen MMOFPS oyunu Wolfteam, oyuncuların yeni yılını birbirinden güzel etkinliklerle kutluyor. Hediyen Envanterde, Oyun Zamanı, Öldür Kazan ve Oyuna Katılım etkinlikleri, sizleri yılbaşı boyunca yalnız bırakmayacak eşyalar ile karşınızda.
Faaliyet Tarihi:
01.01.2013

Her sene olduğu gibi bu senenin sonu da Wolfteam‘de dolu dolu geçiyor. Her yönüyle çok zengin geçen bir yılın ardından, bizimle birlikte olan tüm oyuncularımıza teşekkürlerimizi iletmek adına, birbirinden farklı etkinlik ve kampanyalar planladık. Şimdiden tüm Joygame oyuncularının 2013 yılını kutlar, sağlık ve esenlikler dileriz.

Etkinlikler ve kampanyalar kapsamında bakalım sizleri neler bekliyor? Tüm Wolfteam‘cilerin favorisi oyun içi etkinlikler, birbirinden harika hediyeler ile oyuncularımızı ödüllendirmeye başladı bile. Hediyen Envanterde, Oyun Zamanı, Öldür Kazan ve Oyuna Katılım etkinlikleri, sizleri yılbaşı boyunca yalnız bırakmayacak eşyalar ile karşınızda. Ayrıca sosyal ağ sayfalarımızdan yapılan sürpriz etkinlikler de devam ediyor olacak.

Tabii ki bu kadar değil. Yılbaşına özel kampanyalarımız da şimdiden başladı. 2013’ün ilk dakikalarına kadar sürecek olan %50 indirim ve %100 KP bonusu fırsatlarının yanında, 30’ar günlük özel versiyon karakterlere sahip olabileceğiniz Günlük Silah Seti kampanyası da setler bölümünde bulabilecekleriniz arasında. Yılbaşı gecesi gerçekleşecek kısa süreli sürpriz kampanyalar için ise kendinizi şimdiden hazırlayın.

2012’nin bu son günlerini, arkadaşlarınız ile birlikte eğlenceli bir şekilde geçirmek istiyorsanız, hepinizi Wolfteam‘e davet ediyoruz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 14.848


Yorumlar

9 yorum yapıldı
Yorum Yaz!