Wolfteam’den 2 Aylık Envanter Hediye | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
14.03.2015

Türkiye’nin en çok oyuncuya sahip MMOFPS oyunu ünvanını kimseye kaptırmayan Wolfteam, bu hafta sonu “Kurt Haftası”na özel olarak düzenleyeceği etkinliklerde her oyuncusuna toplamda 67 günü bulan eşyalar hediye ediyor!

Geçtiğimiz yıl Wolfteam‘in kutlamaya başladığı Kurt Haftası, bu sene de çeşitli etkinliklerle kutlanacak. Dünyada yok olan türler arasında Kurtlar da bulunuyor, Wolfteam‘de Kurt Adamlarla insanların mücadelesini oyuncularına taşıdığı için bu haftaya özel etkinlikleri bir araya getiriyor ve oyuncularıyla herkesin bu konuya duyarlı olmasını istiyor.

Kurt Haftası’na %300 Tecrübe Puanı etkinliği ve toplamı 67 günü bulan hediyelerin verileceği etkinlikler damga vuracak. Oyuncuların envanterlerinde görmek istedikleri en önemli eşyalardan ELWRCi M6A2 SL, Özel Kurt Yeteneği, Kurt Bakışı ve Özel Versiyon Karakterler başta olmak üzere irili ufaklı birbirinden kullanışlı eşya oyuncuların olacak ve bazıları 1 hafta boyunca envanterlerde kalarak Wolfteam‘in savaş sokaklarında daha rahat galibiyetler alma şansını arttıracak.

Oyun içi etkinliklerin yanı sıra oyunkayit.com’da hafta sonuna özel düzenlenen Wolfteam Kurt Haftası Promo Kod Etkinliği‘nden promo kodunuzu alarak toplam 15,00TL değerinde ücretsiz oyun içi hediyelere de sahip olabilirsiniz.

Kurt Haftası bu sene 14 Mart’a da denk geliyor, bu sebeple Wolfteam‘deki satış kampanyalarında, Wolfteam‘in doktor karakterlerine de ulaşmak mümkün olacak. Ayrıca etkinlikleri kaçıran oyuncular, hediye edilen eşyaları paketler halinde çok daha ucuza satın alabilme opsiyonuna da sahip olacak.

Wolfteam‘in oyuncularıyla kutlayacağı Kurt Haftası’nda Oyun Görevlileri de çeşitli etkinliklerle oyunda olacak ve oyunculara yüzlerce eşya dağıtacak. Yapılacak etkinlikleri kaçırmamak, 2 ay yetecek eşyaları envantere eklemek ve Wolfteam Kafasıyla farklı bir gün geçirmek için tüm FPS severleri Wolfteam 14 Mart’ta sunucularına bekliyor!

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 7.624


Yorumlar

2 yorum yapıldı