Wolfteam’den İnternet Kafelere Büyük Fırsat | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
14.12.2012

İnternet kafe sahiplerine ve Wolfteam‘in keyfini internet kafelerde yaşamayı sevenlere güzel haberlerimiz var. Joygame’in yepyeni hizmeti WT+ sayesinde artık hem internet kafe sahipleri, hem de internet kafede Wolfteam oynayan Joygame oyuncuları kazanıyor. Peki nasıl?

WT+ sistemi sadece internet kafeler için geliştirilmiş özel bir sistem. Joygame’den WT+ üyeliği oluşturmuş ve WT+ programını internet kafesine kurmuş kafe sahipleri, kafelerinde Wolfteam oynattıkları sürece müşterilerine ücretsiz oyun içi eşyalar kazandırma şansına sahip oluyor. Birbirinden değerli nakitli eşyalar ve fazladan GP ve Altın avantajları, WT+ üyesi kafelerde Wolfteam oynayanların oluyor.

WT+ üyeliği almak ise çok kolay. Tek yapmanız gereken http://www.joygameplus.com/ adresine giderek Hemen Başvur bölümünden internet kafe bilgilerinizi girerek başvurunuzu yapmak. Ardından Joygame tarafından üyeliğiniz aktif edilecek ve WT+ ayrıcalıklarını müşterilerinize sunmaya başlayabileceksiniz.

Ücretsiz nakit eşyaların dışında oyun güncellemelerini de tüm kafenize kolayca paylaşma imkanı sunması ve Joygame tarafından düzenlenen Wolfteam turnuvalarına ev sahipliği yapabilmenize olanak sağlaması ile WT+ üyeliğini tüm internet kafe sahiplerine öneriyoruz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 14.203


Yorumlar

11 yorum yapıldı
Yorum Yaz!