Wolfteam’in En İyi Takımı Belli Oldu! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Wolfteam'in En İyi Takımı Belli Oldu! Poster
Wolfteam'in En İyi Takımı Belli Oldu! Poster

Görkemli bir etkinlikle unutulmaz bir finalin gerçekleştiği Wolfteam şampiyonasında birbirinden çekişmeli mücadelelerin ardından en iyi takım belirlendi. Dark Passage, Crew Gaming, Deadlyshooters ve Ayyıldız gibi tecrübeli takımların yarıştığı turnuvada Deadlyshooters birinci gelerek büyük ödüle sahip olmaya hak kazandı.
Faaliyet Tarihi:
31.08.2016

Türkiye’nin en çok oynanan MMOFPS oyunu Wolfteam tarafından Nescafe 3’ü 1 arada Extra sponsorluğunda 27-28 Ağustos’ta İstanbul’da düzenlenen ve kıyasıya mücadelenin yaşandığı Şampiyona Finali’nin kazananı Deadlyshooters oldu

Deadlyshooters, Dark Passage, Crew Gaming ve Ayyıldız takımlarının karşılaştığı NESCAFÉ 3ü1 arada EXTRA ile Wolfteam Turnuvası’nın finalinde dereceye giren ilk 5 takıma toplamda 100.000 TL para ödülü dağıtıldı

Türkiye’nin en çok oynanan MMOFPS oyunu Wolfteam, Türkiye e-spor tarihinin en büyük ödüllü turnuva finaline imza attı. 27-28 Ağustos’ta İstanbul’da gerçekleşen, Türkiye’nin en iyi 32 takımının yarıştığı NESCAFÉ 3ü1 arada EXTRA ile Wolfteam Turnuvası finalinin şampiyonu Deadlyshooters oldu.

Türkiye’nin en çok oynanan MMOFPS oyunu Wolfteam

NESCAFÉ 3ü1 arada sponsorluğunda düzenlediği Wolfteam Şampiyona Finali ile izleyicilere nefeslerin tutulduğu, benzersiz bir turnuva yaşattı. Türkiye’nin en büyük ödüllü turnuvası olan Wolfteam Şampiyonası’nın finalinde, e-sporun en başarılı takımlarından Deadlyshooters, Dark Passage, Crew Gaming ve Ayyıldız birincilik için yarıştı ve Deadlyshooters ile Dark Passage takımları finale ulaştı. Final maçında Dark Passage’ı 9-7 ile yenmeyi başaran Wolfteam‘in en köklü ve başarılı klanlarından Deadlyshooters bir kez daha yenilmez olduğunu kanıtladı. 1. olan takımın 50 bin, 2. olan takımın 25 bin, 3. ve 4. olan takımın 11 bin ve 5. olan takımın 3 bin TL’lik para ödülü kazandığı final müsabakasında, takımlar toplam 100 bin TL ödülün sahibi oldu.

Melodi’nin sunduğu, Marqnue ve Raunen’in analiz masasından yorumlarda bulunduğu ve Cantuğ “Unlost” Özsoy ile Evrim “Shinka” Aydoğan’ın spikerliğini yaptığı Wolfteam Şampiyona Finali’ne, Zeonn ve Dora da katılarak turnuva hakkında düşüncelerini paylaştı. Twitch kanalı üzerinden 250.000’den fazla kişi tarafından izlenen turnuvada, finale kalan Dark Passage ve Deadlyshooters’ın iki oyuncusunun kardeş olması takımlar arasındaki dostluğu gözler önüne serdi.

Türkiye’nin en büyük ve en heyecanlı turnuva finaline sahne olan Wolfteam Şampiyonası ile ilgili konuşan Netmarble CEO’su Barış Özistek turnuva sonunda şampiyon olan Wolfteam takımının dünya şampiyonu olarak kabul edilmesi gerektiğini belirtti ve “6 senedir arkadaşlık bağlarını güçlendiren ve aynı zamanda heyecan dolu karşılaşmaların yaşandığı Wolfteam için 100’ün üzerinde çalışanımızla beraber hep en iyi içeriği yaratmaya çalışıyoruz. Bu yolda, Wolfteam‘i popüler kılan ve bize turnuva heyecanını yaşatan oyuncularımıza çok teşekkür ederiz” dedi.

Wolfteam‘in Twitch hesabına https://www.twitch.tv/wolfteam adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.959


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!