World of Tanks 8.11 Detayları Belli Oldu! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
World of Tanks 8.11 Detayları Belli Oldu! Poster
World of Tanks 8.11 Detayları Belli Oldu! Poster

Wargaming, bugün tank oyunu World of Tanks 8.11 güncellemesinin detaylarını açıkladı. Oyuncular çok kısa bir süre sonra yeni savaş modu ve savaş arenasına kavuşacaklar. World of Tanks 8.11 güncellemesi hakkında tüm detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
23.01.2014

Wargaming, bugün World of Tanks 8.11 güncellemesinin detaylarını açıkladı. Oyuncular çok kısa bir süre sonra yeni savaş modu ve savaş arenasına kavuşacaklar.

“Bizler her zaman World of Tanks oyuncu topluluğumuzun değerli düşüncelerini her şeyden üstün tuttuk.” diyen World of Tanks‘in baş yapımcısı Mike Zhivets sözlerine şöyle devam etti: “Ulusal takımları içeren savaş modu, oldukça uzun bir süre oyuncularımız tarafından dile getirilen yaygın bir istekti. Oyuncularımızın bu modu deneyecek olması bizleri çok heyecanlandırıyor.”

Yeni oyun modu Confrontation ile farklı ülkelerin özel zırhlıları, rakip takımın farklı ülkelerdeki zırhlıları ile karşı karşıya gelebilecek.

Bunun yanı sıra 8.11 güncellemesi, Avrupa dekorundaki yeni kış haritası Windstorm’u, Himmelsdorf haritasının kış versiyonunu, son olarak yağışlı ve ateşli olarak yenilenmiş Ruinberg haritasını da içerecek.

World of Tanks Hakkında

World of Tanks zırhlı savaşlarının temel alındığı ilk ve tek takım tabanlı devasa çok oyunculu online aksiyon oyunudur. Kendinizi dünyanın her yerinden çelik kovboyların katıldığı, İkinci Dünya Savaşı’nın epik tank savaşlarının ortasına atın. Cephaneliğiniz, Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Sovyetler Birliği, Fransa, Birleşik Krallık, Japonya ve Çin’in tarihsel gerçekliklerine göre hazırlanmış 300 zırhlı aracını içeriyor.

Araç geliştirmeleri ve yükseltmelerine izin veren esnek oyun sistemi, oyun içinde herhangi bir aracı ve silahı denemenize izin verir. İster düşmanlarınızı hafif zırhlı ve manevra kabiliyeti yüksek araçlarla yorun, ister çok amaçlı orta zırhlı tanklarla düşman hattını yarın, ister devasa ağır zırhlı tankların ateş gücünü kullanıp rakip tankların ağır zırhlılarını yok edin, isterseniz de uzun mesafeli havan toplarıyla keskin nişancı olun. Her bir birim kendi kendi avantajlarına sahiptir ve doğru kullanıldıkları zaman savaş alanında son derece verimli olabilirler. Fakat iyi bir tank komutanı olmak kazanmak için yeterli değildir! World of Tanks‘de her şey takım oyununa bağlıdır. Zafer takım arkadaşlarınızın ve sizin yeteneklerinizi birlikte kullanmanıza bağlıdır. Herkesin savaş alanında kendine özel bir rolü vardır. Çelik imparatorluğunuzu ilan etmek için favori stratejinizi oluşturun ve tank gücünün yenilmez otoritesini ilan edin.

World of Tanks‘e Katılın: https://worldoftanks.eu/play/tr/

Wargaming Hakkında

Wargaming ödüllü bir online oyun geliştiricisi ve yayıncısıdır; aynı zamanında ücretsiz MMO pazarının liderlerinden biridir. 1998’de özel bir şirket olarak kurulmuş ve 15’ten fazla oyun geliştirmiştir. Şu anda 2800’den fazla çalışanıyla, Kuzey Amerika, Avrupa, Rusya, Asya ve Avustralya gibi kilit bölgelerde ofisleri vardır.
Wargaming şu anda, Nisan 2011’de başlamış ve günümüzde 78 milyon oyuncuya ulaşmış firmanın amiral gemisi zırhlı online savaş oyunu World of Tanks, uçuş savaşı World of Warplanes, merakla beklenen ve deniz savaşlarını içeren, 2014’te açılacak olan World of Warships gibi 20. yüzyıl savaşlarının konu alındığı takım bazlı devasa online savaş serisi üzerinde çalışmaktadır. Wargaming, Haziran 2012’de, tüm savaş oyunlarını tek bir portalde toplayan Wargaming Wargaming.net Servisi’ni duyurdu.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.684


Yorumlar

1 yorum yapıldı