World of Tanks 8.11 Güncellemesi Yayında! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
11.02.2014

11 Şubat 2014 – Wargaming bugün World of Tanks 8.11 güncellemesinin Avrupa ve Rusya’da çıktığını duyurdu. Asya’lı oyunseverler yeni oyun modu ve savaş arenalarına 12 Şubat’ta, Kuzey Amerika ve Güney Kore’deki oyunseverler ise 13 Şubat’ta kavuşacaklar.

Çin ve Japon tankları dışındaki tüm aşamalardaki eşitlenmiş ağırlığa sahip zırhlılar için mevcut olan yeni deneysel savaş modu Yüzleşme sayesinde farklı ülkelerin özel zırhlıları, rakip takımın farklı ülkelerdeki zırhlıları ile karşı karşıya gelebilecek. Yeni deneysel oyun modu olarak sunulan Yüzleşme, henüz dengeleme sürecine girmemiş durumda.

Bunun yanısıra 8.11 güncellemesi, Avrupa dekorundaki yeni kış haritası “Kasırga”yı, Himmelsdorf haritasının kış versiyonu olan “Himmelsdorf’da Kış” haritasını, son olarak yağışlı ve ateşli olarak yenilenmiş “Ruinberg Yanıyor” adlı haritayı da içerecek.

World of Tanks Hakkında

World of Tanks zırhlı savaşlarının temel alındığı ilk ve tek takım tabanlı devasa çok oyunculu online aksiyon oyunudur. Kendinizi dünyanın her yerinden çelik kovboyların katıldığı, İkinci Dünya Savaşı’nın epik tank savaşlarının ortasına atın. Cephaneliğiniz, Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Sovyetler Birliği, Fransa, Birleşik Krallık, Japonya ve Çin’in tarihsel gerçekliklerine göre hazırlanmış 300 zırhlı aracını içeriyor. World of Tanks‘e Katılın: https://worldoftanks.eu/play/tr/

Wargaming Hakkında

Wargaming, ücretsiz devasa çevrimiçi pazarının liderlerinden biri ve ödüllü bir çevrimiçi oyun geliştiricisi ve yayıncısıdır. 1998 yılında özel bir şirket olarak kurulan Wargaming, piyasaya 15’ten fazla oyun sürmüştür. Wargaming şu anda, 20. yüzyıl savaş konseptini temel alan, zırhlı tankların başrolde olduğu World of Tanks, uçak savaşı simülasyonu World of Warplanes ve deniz savaşı simülasyonu World of Warships gibi takım bazlı çevrimiçi devasa savaş oyunları serisine odaklanmıştır. Wargaming, tüm seriyi (bu üç oyunu) bir araya getirerek online savaş evreninin merkezi hâline gelecek olan Wargaming.net servisini duyurmuştur. http://eu.wargaming.net/

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.822


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı