World of Tanks 8.8 Güncellemesi Geliyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
11.09.2013

Dünyanın önde gelen ücretsiz online oyun geliştirici ve yayıncılarından olan Wargaming, ünlü MMO’su World of Tanks‘ın 8.8 güncellemesini duyurdu. Kuzey Avrupa’daki oyuncular, yeni güncellemeye yarın; Kuzey Amerika’daki oyuncular ise 12 Eylül’de kavuşacaklar.

Kore ve Güneydoğu Asya’da ise güncelleme, sırasıyla 16 ve 18 Eylül’de indirilebilir olacak.

Güncellemeyle birlikte oyuna eklenecekler arasında yeni bir savaş alanı olan Tundra, uzun süredir beklenen Seviye 6 – Seviye 8 orta sınıf Sovyet tankları ve ülkenin en iyi orta seviye tankları arasına girecek olan Object 140 bulunuyor.

8.8 güncellemesinin getirdiği diğer önemli şeyler arasında da Seviye 4 DW ağır savaş aracı, seviye 6 VK3002 (M) orta sınıf tank, VK30001 ve VK3601’in ağır tanklara çevrilmesi ve iki yeni premium Çin tankı – Seviye 8 T-34-3 orta sınıf tank ve Seviye 8 112 ağır tankı bulunuyor.

World of Tanks Hakkında

World of Tanks, zırhlı tanklarla savaşı konu alan dünyanın ilk takım tabanlı DVO’sudur. Dünya çapındaki savaşlarda İkinci Dünya Savaşı tanklarının epik çarpışmalarında kendinizi test edin. Bu savaşlarda Amerika, Almanya, Sovyetler Birliği, Fransa, İngiltere ve Çin’den, tarihi gerçeklere uygun olarak hazırlanmış 300 zırhlı aracı kullanabilirsiniz.

Wargaming Hakkında

Wargaming, ücretsiz devasa çevrimiçi pazarının liderlerinden biri ve ödüllü bir çevrimiçi oyun geliştiricisi ve yayıncısıdır. 1998 yılında özel bir şirket olarak kurulan Wargaming, piyasaya 15’ten fazla oyun sürmüş ve Kuzey Amerika, Avrupa, Rusya, Asya ve Avustralya gibi ana bölgelerde 1800’den fazla iş imkanı sunmuştur.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.726


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı