World of Tanks Generals Kapalı Beta Başlıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
World of Tanks Generals Kapalı Beta Başlıyor! Poster
World of Tanks Generals Kapalı Beta Başlıyor! Poster

Wargaming'in sevilen Tank savaşları MMO'su World of Tanks'ın tarayıcı üzerinden oynanabilen kart odaklı versiyonu World of Tanks Generals bugün kapalı beta test yayınına başladı. Yakın zamanda mobil versiyonu da hizmete girecek olan oyunun detaylarını haberin devamında bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
02.03.2015

World of Tanks Generals‘a kaydolanlar artık yeteneklerini sınayabilir!

2 Mart 2015 – Wargaming, World of Tanks Generals Kapalı Beta Testi’nin bugün itibarıyla başladığını duyurdu. Toplanabilir kartlara odaklanan bu oynaması ücretsiz oyunu denemek için kayıt yaptıran oyuncular şimdi zekâlarını test edebiliyor. Bu oyuncular World of Tanks Generals‘in mekaniklerini tecrübe edecek ve oyun deneyimini iyileştirmek için geliştiricilere geri bildirimlerde bulunacaklar.

Web tarayıcıları için yayınlanan World of Tanks Generals, yakında Android ve iOS platformlarına da gelecek. Oyuncular PvP modunu ve PvE eğitim savaşlarını deneyebiliyor, oyunun temel sisteminde ustalaşabiliyor, kendi destelerini oluşturabiliyor, stratejilerini iyileştirerek oyun tarzlarına uyan kartları açabiliyor.

Kapalı Beta Testi’nde, üç farklı tarafa; ABD, Almanya ve Sovyetler Birliği’ne ait 200’ün üzerinde kart bulunuyor ve bu kartlar da daha sonra farklı kategorilere ayrılıyor. Oyuncuların erişiminde olan devasa kart listesi ve stratejiler ile savaşlar; anlık saldırılar, taktik hamleler ve dinamik düellolarla yoğun bir çatışma havasında geçiyor. Bu çatışmada yalnızca uyum sağlama yeteneğine sahip Generaller hayatta kalabilecek.

Oyunda kullanılan Wargaming.net ID ile World of Tanks, World of Tanks Blitz, World of Warplanes ve World of Warships gibi diğer Wargaming oyunlarına da anlık giriş yapmak mümkün.

World of Tanks Generals hakkında daha fazla bilgi için lütfen resmi web sitesini ziyaret edin:

Toplam Okunma Sayısı : 2.608


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı