World of Tanks’e Kış Müsabakası Modu Geliyor | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
World of Tanks'e Kış Müsabakası Modu Geliyor Poster
World of Tanks'e Kış Müsabakası Modu Geliyor Poster

Wargaming.net World of Tanks için 8-bit görünüme sahip yepyeni bir savaş modu olan Kış Müsabakası'nı duyurdu. Bu yeni mod özel üretim üç araç, yeni harita ve müfreze ayarları gibi kendine özgü oyun içi içerikler sunuyor. Kış Müsabakası modu hakkındaki detayları yazının devamında bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
26.01.2015

Wargaming’in sevilen tank savaşları MMO’su World of Tanks‘e gelecek olan yeni kış müsabakası modu oyuncuları kış temalı, pikselleştirilmiş bir savaş ortamına taşıyor.

World of Tanks Yeni Yıla 8-Bit Kış Müsabakası Moduyla Giriyor

30 Aralık 2014 – Wargaming bugün World of Tanks için yepyeni bir savaş modu olan Kış Müsabakası’nı duyurdu. Bu yeni 8-bit modu, özel üretim üç araç, yeni harita ve müfreze ayarları gibi kendine özgü oyun içi içerikler sunuyor.

Sadece Kış Müsabakası moduna özel olarak 3 yerine 5 oyuncunun yer aldığı mega müfrezeler kullanılabiliyor. Kış Müsabakası modu birden fazla oyun kurulumuna olanak tanıyor: 2 mega müfrezeye karşı 2 mega müfreze ya da rastgele 10 vs. 10. Wargaming, Kış Müsabakası moduyla birlikte oyuncular için üç özel tank tasarladı: Mammoth ağır tankı, Polar Bear Tank Avcısı ve Arctic Fox hafif tankı. Bu tankların her birinin savaş alanında açıkça belirlenmiş rolleri bulunuyor: Mammoth bir yakın çatışma tankı, Polar Bear uzun menzilli bir nişancı aracı, Arctic Fox ise hızlı bir gözlem tankı. Bu araçlarla birlikte takım arkadaşlarını iyileştirmek için kullanılabilecek özel Altın toplar da ekleniyor.

Orijinal bir savaş arenası ve bu modda üstün başarı gösteren oyunculara verilecek yeni Kış Operasyonu madalyası da Kış Müsabakası modu için tasarlandı. World of Tanks Kış Müsabakası modunun başlangıç tarihi oyuncuların bulunduğu bölgeye bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya’daki oyuncular için 26 Ocak 2015’te başlayacak olan bu yeni modun Kore’deki başlangıç tarihi ise 15 Ocak 2015.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.985


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı