World of Warplanes 4.Eğitim Videosunu Yayınladı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
Faaliyet Tarihi:
06.12.2013

Dünyanın önde gelen ücretsiz online oyun geliştirici ve yayıncılarından olan Wargaming, World of Warplanes‘de oyun içi hakimiyeti sağlamak için kullanabileceğiniz malzemeleri ve tüm savaş kuşlarını donatabileceğiniz cephaneleri kapsamlı olarak içeren dördüncü eğitim videosunu yayınladı.

Gerek uçağınız için silah kombinasyonu seçmek, gerek düşman hedeflerini yok etmek için roket veya bomba kullanmak ya da uçuştan önce malzemeleri yüklemek olsun, yeni başlayan World of Warplanes oyuncuları her tür çatışma için özel uçak parçaları hakkında bilgiye sahip olacak.

Eğitim videosu, hasar oranları ve alev alma şanslarının esaslarına dalarak, ne tarz cephane kullanmayı seçerseniz seçin, havadaki rakiplerinize maksimum hasarı vermek için gerekli donanıma sahip olduğunuzu teminat altına alıyor.

World of Warplanes Hakkında

World of Warplanes, askeri havacılığın Altın Döneminde geçen bir uçuş savaşı MMO’sudur. Oyuncuları, göklerin hakimiyeti için ucu bucağı olmayan bir mücadelenin ortasına bırakan World of Warplanes, oyunculara sanal pilotlar olarak kendi uçuş kariyerlerini oluşturma imkânı sunuyor. 1930’ların çift kanatlılarıyla uçmaktan, Kore Savaşı’nın jet uçaklarını vurmaya kadar hava savaşları tarihinin önemli dönemlerinden uçaklar ve mücadelelere sahne oluyor. Muhteşem grafikler oyuncuları daha önce görülmemiş mücadelelerin içine taşırken, 30 kişilik devasa it dalaşlarında kazanıp kaybetmeyi tamamen oyuncuların taktikleri belirliyor.

Wargaming Hakkında

Wargaming, ücretsiz devasa çevrimiçi pazarının liderlerinden biri ve ödüllü bir çevrimiçi oyun geliştiricisi ve yayıncısıdır. 1998 yılında özel bir şirket olarak kurulan Wargaming, piyasaya 15’ten fazla oyun sürmüştür. Wargaming şu anda, 20. yüzyıl savaş konseptini temel alan, zırhlı tankların başrolde olduğu World of Tanks, uçak savaşı simülasyonu World of Warplanes ve deniz savaşı simülasyonu World of Warships gibi takım bazlı çevrimiçi devasa savaş oyunları serisine odaklanmıştır. Wargaming, tüm seriyi (bu üç oyunu) bir araya getirerek online savaş evreninin merkezi hâline gelecek olan Wargaming.net servisini duyurmuştur.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 757


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı