World of Warplanes Açık Beta Testi Başlıyor | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
World of Warplanes Açık Beta Testi Başlıyor Poster
World of Warplanes Açık Beta Testi Başlıyor Poster

Wargaming merakla beklenen uçuş simülasyonu World of Warplanes'in açık beta test tarihi belli oldu. Başarılı bir kapalı beta süreci geçiren World of Warplanes açık betaya çeşitli yenilikler ile birlikte başlayacak. Açık beta tarihi ve diğer detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
02.07.2013

İlk Uçuş Testleri 2 Temmuz’da Başlıyor!

Önde gelen free-to-play geliştirici ve yayıncısı Wargaming, merakla beklenen oynaması bedava uçak savaş oyunu World of Warplanes‘in 2 Temmuz 2013’te açık beta testinin başlayacağını duyurdu.

1930’ların sonundan Kore Savaşı’nın başlangıcına kadar olan süreçte kullanılan uçaklarla yapılan mücadeleyi konu alan oyun, sanal pilotların 15’e 15 mücadelesine yer veriyor. Ve bu mücadelede göklerin hakimi olmak sadece tetiğe basmak değil, taktiksel düşünce ve takım ruhu da gerek. Birleşik Devletler, Rus, Alman ve Japon uçaklara evsahipliği yapan World of Warplanes, gökyüzüne bahşedilmiş bu ikonik savaşçıların kokpitlerini oyunculara açıyor.

World of Warplanes, açık beta sürecinde pilotlara çeşitli oyun içi taktik ipuçlarıyla uçak savaşının inceliklerini anlatacak. Bu süreçte oyun, mürettebatın yerleşimi ve yeteneklerinin gelişimini, sarf malzemeleri ve premium mühimmata ulaşımı da oyunculara öğretiyor olacak. Yeni bir tutorial ve iki yeni harita gibi diğer özellikleri de cabası.

Bu açık beta ile birlikte gerçekleşecek olan bir diğer heyecan verici şey de, Wargaming’in önceden açıkladığı Birleşik Premium Hesap’ın da kullanıcılarla buluşacak olması. Bu yeni hesap türü ile oyuncular, premium hesaplarını tüm Wargaming oyunlarında kullanabilecekler. Açık beta esnasında pilotlar, Birleşik Premium Hesap için kullanabilecekleri oyun içi jetonlar kazanacaklar.

Wargaming Global Yayıncılık Başkan Yardımcısı Andrew Yarantsau, konu hakkında şu açıklamalarda bulundu: “World of Warplanes‘in açık betaya açılması, bizleri çok ama çok heyecanlandırdı. Kapalı beta süreci de çok başarılı geçti ve oyunculardan aldığımız pek çok geribildirim, oyunu şekillendirmemizde bize yardımcı oldu.”

Yarantsau, Birleşik Premium Hesap ile ilgili de şunları söyledi: “Bunun yanı sıra oyuncuların, Wargaming oyunlarına büyük bir katkıda bulunacağına inandığımız Birleşik Premium Hesap özelliğini deneme fırsatı bulacak olmaları da bizleri çok heyecanlandırıyor.”

Wargaming Hakkında

Wargaming, ücretsiz devasa çevrimiçi pazarının liderlerinden biri ve ödüllü bir çevrimiçi oyun geliştiricisi ve yayıncısıdır.1998 yılında özel bir şirket olarak kurulan Wargaming, piyasaya 15’ten fazla oyun sürmüş ve Kuzey Amerika, Avrupa, Rusya, Asya ve Avustralya gibi ana bölgelerde 1600’den fazla iş imkânı sunmuştur.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 4.044


Yorumlar

1 yorum yapıldı