World of Warplanes Çıkış Tarihi Ertelendi! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
World of Warplanes Çıkış Tarihi Ertelendi! Poster
World of Warplanes Çıkış Tarihi Ertelendi! Poster

Wargaming.net'in açık beta testleri devam eden uçuş simülasyonu World of Warplanes'in final yayın tarihi ertelendi. 25 Eylül olarak duyurulan çıkış tarihini daha sorunsuz bir oyun sunabilmek için Kasım ayına erteleyen Wargaming.net'in basın bültenine buradan ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
20.09.2013

Dünyanın önde gelen ücretsiz online oyun geliştirici ve yayıncılarından Wargaming, merakla beklenen uçak savaş MMO’su World of Warplanes‘in çıkış tarihinin 12-13 Kasım’a ertelendiğini duyurdu. Oyunun dünya genelindeki çıkışı, farklı bölgeler için bu iki günde gerçekleşecek. Erteleme ile birlikte World of Warplanes‘in, oyunculara ilk günden itibaren daha zengin ve yoğun bir multiplayer deneyimi sunması bekleniyor.

World of Warplanes Global Operasyonlar Direktörü Vlad Blazerov, konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Mükemmel bir oyun çıkarmak istiyoruz. Bunun için de World of Warplanes‘in ihtiyacı olduğuna inandığımız son rötuşları yaptığımızdan emin olmamız gerek. Kazandığımız bu ekstra zaman, geliştirici takımın oyun dengesini mükemmelleştirmesini ve her özelliğin çok iyi çalışmasını sağlayacak.”

World of Warplanes‘in final sürümü yayınlandığında, beta sürecinde kazanılan deneyim puanları sıfırlanmayacak. Toplanan deneyim puanları da, katılım ve geribildirimlerini ödüllendirmek adına 5 farklı ülkenin düşük-seviye uçaklarını kullanan pilotlar arasında eşit olarak dağıtılacak.

World of Warplanes Hakkında

World of Warplanes, askeri havacılığın Altın Döneminde geçen bir uçuş savaşı MMO’sudur. Oyuncuları, göklerin hakimiyeti için ucu bucağı olmayan bir mücadelenin ortasına bırakan World of Warplanes, oyunculara sanal pilotlar olarak kendi uçuş kariyerlerini oluşturma imkânı sunuyor. 15’e-15 yapılan savaşlarda göklerin hakimi olmak, sadece hızlıca tetiğe basmaktan değil, aynı zamanda takım oyunu oynamaktan geçiyor. Seçilebilir 3 farklı uçak sınıfı var: Hafif ve çevik savaş uçakları ile düşmanla yakın temasa girerek “it dalaşı” yapmak, ağır zırhlı savaş uçaklarıyla doğrudan saldırılarda bulunmak ya da yeryüzü saldırı uçaklarıyla, en korunaklı hedefleri bile bomba ve diğer silâhları kullanarak yerle bir etmek mümkün. World of Warplanes‘in final sürümü, Almanya’dan, Sovyetler Birliği’nden, ABD’den, Japonya’dan ve Büyük Britanya’dan 100’ün üzerinde uçağa sahip olacak. Bu uçaklar, pek çok modüler konfigürasyonda kullanılabilecekler.

Wargaming Hakkında

Wargaming, ücretsiz devasa çevrimiçi pazarının liderlerinden biri ve ödüllü bir çevrimiçi oyun geliştiricisi ve yayıncısıdır.1998 yılında özel bir şirket olarak kurulan Wargaming, piyasaya 15’ten fazla oyun sürmüş ve Kuzey Amerika, Avrupa, Rusya, Asya ve Avustralya gibi ana bölgelerde 2200’den fazla iş imkânı sunmuştur. Wargaming şu anda, 20. yüzyıl savaş konseptini temel alan takım bazlı çevrimiçi devasa savaş oyunları serisinin üretimine odaklanmıştır. Bu oyunların ilki, Nisan 2011’de piyasaya çıkan ve şu anda 70 milyonun üzerinde kullanıcısı bulunan, zırhlı tankların başrolde olduğu bir numaralı MMO’su World of Tanks; diğer ikisi de, bu sene içerisinde piyasada olacak olan savaş uçaklarının kullanıldığı World of Warplanes ve savaş gemilerinin amansızca çatıştığı 2014’de piyasaya çıkacak olan World of Warships’tir. Haziran 2012’de Wargaming, tüm seriyi bir araya getirerek online savaş evreninin merkezi hâline gelecek olan Wargaming.net servisini duyurmuştur.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.896


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı