World of Warplanes Final Yayını Başladı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
World of Warplanes Final Yayını Başladı! Poster
World of Warplanes Final Yayını Başladı! Poster

Wargaming'in beta sürecinde büyük ilgi göre oyunu World of Warplanes final yayınına başladı! Aksiyon MMO'su World of Planes'de farklı devletlere ait uçakları kullanarak hava savaşlarına katılabiliyorsunuz. İlerleyen zamanlar ise Kara, deniz ve hava savaşlarının birlikte yapılabilmesi planlanıyor.
Faaliyet Tarihi:
13.11.2013

Dünyanın önde gelen ücretsiz online oyun geliştirici ve yayıncılarından olan Wargaming, oyuncular tarafından heyecanla beklenen ücretsiz aksiyon MMO’su World of Warplanes‘in çıkışını ilan etti.

World of Warplanes‘in çıkışı Wargaming için tarihi bir an. Oyunculara, oyun evrenimizde bir sonraki harika bölümü sunmaktan dolayı son derece heyecanlıyız.”diyen Wargaming CEO’su Victor Kislyi, sözlerine şöyle devam ediyor: “World of Tanks’de yaptığımız gibi World of Warplanes‘i de oyuncularımızın ilgisini her zaman ayakta tutacak, uçmaya hevesli kılacak yeni içerik, uluslar, uçaklar ve oyun modlarıyla büyütmeye ve geliştirmeye devam edeceğiz”.

4,5 milyonun üzerine oyuncu World of Warplanes‘in beta testlerine katılıp oyunun geliştiricileriyle son derece değerli fikirlerini paylaşarak, türünde en iyisi olmasını sağladılar.

World of Warplanes Wargaming.net evreninin bir parçası haline geliyor ve World of Tanks ile bir kaç özelliği paylaşıyor: Bunlardan bir tanesi olan ve oyunculara iki oyun arasında premium ayrıcalıklarını paylaşma imkanı sunan Birleşik Premium Hesap Sistemi artık kullanılabilir durumda.

World of Warplanes Hakkında

World of Warplanes askeri muharebe havacılığının altın çağında geçen bir uçak savaşı MMO’sudur . Oyuncuları, asla bitmeyen bir hava hâkimiyeti mücadelesinin içine bırakan oyun, uçak tutkunlarının sanal pilotlar olarak kariyerlerini inşa etmelerine olanak sağlıyor. Oyuncular rozetlerini, hava egemenliğinin sadece hızlı tetik parmağına değil, koordine takım oyununa da ihtiyaç duyulduğu yoğun 15’e 15 çatışmalarda kazanıyorlar. Oyuncular üç ana savaş uçağı sınıfından birini seçebiliyor: Düşmanlarıyla yakın it dalaşına girebilen hızlı savaş uçakları, ölümcül direkt saldırılara ve heybetli zırhlara sahip ağır savaş uçakları ve en ağır zırhlı kara hedeflerine bile etkili bombalar ve başka cephaneler taşıyabilen havadan karaya saldırı uçakları.

World of Warplanes ilk gününden itibaren Almanya, Sovyetler Birliği, ABD, Japonya ve Büyük Britanya’ya ait 100’den fazla araç bulunduracak. Her savaş uçağı silahlar, mermi tipleri, motorlar ve diğer uçak parçalarından oluşan isteğe göre düzenlenmeye elverişli birden fazla modüler konfigürasyona sahip. Bu parçalar oyunculara uçaklarını herhangi bir savaş durumuna veya rolüne uyarlamalarını sağlayacak şekilde birleştirilebilir ve eşleştirilebilir

Wargaming Hakkında

Wargaming ödüllü bir online oyun geliştiricisi, yayıncısı ve aynı zamanda ücretsiz MMO pazarının liderlerinden biridir. 1998’de özel bir şirket olarak kurulan Wargaming, 15’in üzerinde oyuna ve Kuzey Amerika, Avrupa, Rusya, Asya ve Avusturalya gibi önemli bölgelerde 2200’ün üzerinde çalışana sahiptir. Şu anda Wargaming 2011 Nisan’ında çıkmış ve dünya çapında 75 milyon oyuncusuyla iftihar eden, 20. Yüzyıl savaşına adanmış takım bazlı MMO’su World of Tanks’e, dünya çapında en merakla beklenen oyunlardan biri olarak anılmış World of Warplanes‘e ve 2014’te çıkması planlanan World of Warships’e odaklanmış durumda.

2012 Haziran’ında Wargaming bütün serileri tek portal altında toplayacak olan çevrimiçi savaş oyunculuğu evreninin merkez üssü Wargaming.net servisini duyurdu.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.168


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı