World of Warplanes’de Saldırı Uçağının Püf Noktaları | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
22.05.2014

22 Mayıs 2014 – Wargaming bugün uçak savaşı MMO oyunu World of Warplanes için hazırladığı yeni eğitim videosunu duyurdu. Uçuş Akademisi video serisinin parçası olan bu rehber video, oyuncuların yerdeki hedeflere daha verimli saldırmaları, savaşlarda üstünlük kurabilme ve gizlenme taktikleri gibi yararlı bilgileri ve stratejileri içeriyor. Türkçe alt yazı seçeneği de bulunan World of Warplanes Kara Saldırı Uçağı Püf Noktaları videosunu sol bölümdeki video bağlantısına tıklayarak izleyebilirsiniz.

Bu detaylı eğitim videosu World of Warplanes‘deki en tartışmalı savaş tarzı olan kara saldırısının detaylarını anlatırken, hava üstünlüğünü sağlamak için en verimli yöntemleri göstermeye çalışıyor ve bunu pilotların farklı hedefleri vurarak ne kadar avantaj puanı alabileceklerini örnekleyerek yapıyor. Rehber ayrıca gizlenme taktiklerinin detaylarını ve savaşın heyecanında değişikliklere yol açabilecek üstünlük ölçere etkilerini kapsıyor.

World of Warplanes hakkında daha fazla bilgi ve oyuna ücretsiz olarak kayıt olmak için lütfen http://worldofwarplanes.eu adresini ziyaret ediniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.260


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı