World of Warplanes’e Kar Topu Modu Geldi! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
World of Warplanes'e Kar Topu Modu Geldi! Poster
World of Warplanes'e Kar Topu Modu Geldi! Poster

Wargaming tarafından yayımlanan uçak simülasyonu MMO'su World of Warplanes kış mevsimine sürpriz bir mod ile giriş yapıyor. 18 Aralık 2014 - 15 Ocak 2015 tarihleri arasında aktif olacak olan kar topu modunu özel bir arenada, özel üretim uçak ile oynayabileceksiniz.
Faaliyet Tarihi:
18.12.2014

17 Aralık 2014 – Wargaming bugün aksiyon MMO’su World of Warplanes‘e eklenecek yeni Kartopu kış oyunu modunu duyurdu. 18 Aralık’ta başlayacak olan yeni Kartopu savaş senaryosu 15 Ocak’a kadar oynanabilecek. Özel bir savaş arenası, günlük görevler, yeni tek kullanımlık eşyalar ve özel üretim bir uçak, pilotlara bu tatil sezonunda keyif vadediyor.

Kartopu modunda, oyuncular rakiplerini bu moda özel olarak oluşturulan Laponya haritasında standart Team Deathmatch kurallarıyla alt etmek için savaşacak. Bu modda kullanılabilen tek araç ise UFO Odin 42M adlı roket yerine kartopu atan bir uçak olacak. Bu hava taşıtı %100 eğitimli mürettebat ve hangar yuvası ile tüm kayıtlı oyunculara ücretsiz olarak sunuluyor.

Tatil etkinliğinde tek kullanımlık özel eşyalar, Havai Fişekler, Maytaplar ve Duman Fişekleri, belirli savaş görevlerini tamamlayan ve başarı kazanan oyunculara sunulacak.

“Mutlu Yıllar!” görevini tamamlayan oyuncular Dornier Do 17Z-7 Kauz savaş uçağıyla ödüllendirilecek. World of Warplanes ve tatil etkinlikleriyle ilgili daha fazla bilgi için tıklayın: http://worldofwarplanes.eu

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.751


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı