World of Warships Alman Savaş Gemileri’ne Kavuştu | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
World of Warships Alman Savaş Gemileri'ne Kavuştu Poster
World of Warships Alman Savaş Gemileri'ne Kavuştu Poster

Wargaming'in sevilen deniz savaşları oyunu World of Warships birbirinden heybetli sekiz adet Alman savaş gemisine kavuştu. Farklı özelliklerdeki bu gemilerin ardından sıra sayısı 10'u bulan İngiliz kruvazörlerine geldi. Yeni gemiler hakkında detaylı bilgiye haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
23.08.2016

22.08.2016 — Wargaming, dünyanın en büyük interaktif eğlence fuarı Gamescom’da uzun zamandır dört gözle beklenen Alman savaş gemilerini görücüye çıkardı. Alman mühendislik harikası, son derece çevik ve güçlü 8 savaş gemisi, 18 Ağustos itibariyle World of Warships limanlarına yanaştı. Sular bununla da durulmuyor zira Alman savaş gemilerini İngiliz kruvazörleri takip ediyorlar.

Oyunun Global Yayın Prodüktörlerinden Artur Plociennik, konuyla ilgili, “Alman savaş gemilerini nihayet sulara salmaktan dolayı son derece heyecanlıyız. Bu çok yönlü gemiler düşmanlarınıza unutamayacakları dersler vermek üzere tasarlandılar. Ayrıca hemen arkalarından oyuna dâhil olmalarını planladığımız İngiliz kruvazörleri de oyunculara tarzlarına yakın bir araç bulmak ya da yeni taktikler geliştirmek için bolca fırsat sunuyor”.

Alman savaş gemileri çeşitli zırh seçenekleri ve 4 taretinde toplam 8 adet kalibre silahıyla ufukta beliren 8. seviye Bismarck gibi tarihteki birçok efsanevi aracı oyun sularına taşıyor. Bismarck’a, 6. seviye zırhlı dev Bayern ve güçlü torpido korunması, geliştirilmiş yatay zırhı, ileri seviye AA silahlarıyla IJN Yamato ve USS Montana gibi gemilere bile kafa tutabilen Großer Kurfürst eşlik ediyor.

Alman savaş gemileri kalın zırhlar, hızlı silahlar ve bilhassa yakın dövüşlerde onları kaçınılması gereken canavarlara çeviren ikincil silahlara sahipler. Bunlara ilaveten gemilerde hidro-akustik navigasyon (dip şekil) sistemleri bulunmakta. Bu sistemler sayesinde yakınlarda bulunan düşmanlarınızı tespit etmek artık çocuk oyuncağı. Kısacası rakiplerinizle burun buruna gelip kapışmayı seviyorsanız Alman savaş gemilerini kaçırmayın.

Savaş gemilerini takip edecek olan İngiliz kruvazörleri ise toplamda 10 tane olacak. 3. Seviye Caledon, 6. Seviye Leander, 8. Seviye Edinburgh ve 10. Seviye Minotaur bu krüvazör serisinin ileri gelenleri arasında.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.550


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!