World of Warships İkinci Beta Etkinliği Başlıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
Faaliyet Tarihi:
23.01.2015

Uzun süredir merakla beklenen ve 12-14 Aralık 2014 tarihlerinde ilk global beta testlerini gerçekleştiren World of Warships, yapılan değerlendirme ve güncellemelerin ardında ikinci beta test etkinliğini duyurdu.

World of Warships 23 Ocak’taki Test Etkinliği’ne Oyuncuları Davet Ediyor!

20 Ocak 2015 – Wargaming yakında çıkacak online deniz savaşları oyunu World of Warships için ikinci Beta Hafta Sonu etkinliğini duyurmaktan mutluluk duyuyor. “Suyun Üstündeki Kanatlar” adı verilen bu üç günlük etkinlik 23 Ocak’ta başlayıp 25 Ocak’ta nihayete erecek ve oyuncuları üstünlük için savaşacakları göz alıcı ve ölümcül denizlere taşıyacak.

World of Warships‘in ilk Beta hafta sonu büyük bir başarıya ulaştı,” diyen World of Warships Geliştirici Direktörü Daniil Volkov, şöyle devam ediyor: “Oyuna dördüncü bir sınıf olarak uçak gemilerini taşımamız için göz ardı edilemeyecek bir talep vardı. RTS tarzı özgün oynanışları, Tier 10’a kadar uzanan teknoloji ağaçları ve Tümenlerin oyuna dahil edilmesiyle oyuncular için yepyeni zengin içerikler sunulurken, oynanışa da yeni boyutlar kazandırılıyor.”

Uçak gemisi sınıfıyla birlikte toplam savaş gemisi sınıfları dörde çıkarken, oyuncular ayrıca gizlilik odaklı avcılar, güçlü kruvazörler ve yıkıcı zırhlıların avantajlarını kullanma şansına sahip. Uçak gemileri çatışmalara benzersiz bir açıyla yaklaşarak, RTS stili oynanış ve düşmanlara üç farklı türde savaş uçağı filosu (savaşçılar, torpido bombardıman ve pike bombardıman uçakları) gönderebilme yeteneği sunuyor.

Test aşamasında kullanılacak on tier sayesinde oyuncular Amerika ve Japonya’nın sembolleşmiş askeri araçlarından birkaçını açma şansını yakalayacak: ABD tarafında Pensacola kruvazör ve Fletcher avcı, Japonya’da ise Nagato ve Yamato zırhlıları ve Shimakaze avcı gemisi yer alıyor.

World of Warships‘te Oyuncular ayrıca uzmanlaşabileceği çeşitli yeteneklere olan savaş gemisi kumandanlarıyla sunulan mürettebat, ek ekipmanlar ve daha geniş bir tüketilebilir eşya yelpazesiyle tanışacak. İlk kez sunulan Tümenler sayesinde ise oyuncular iki arkadaşıyla daha bir araya gelip, diğer kumandanlara karşı güçlerini test edebiliyor.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.229


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı