World of Warships Kapalı Beta Başladı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
12.03.2015

World of Tanks ve World of Warplanes’in ardından merakla beklenen World of Warships‘in kapalı beta testleri başladı. Hava ve kara savaşlarının ardından deniz savaşlarıyla yeni bir boyut kazanan Wargaming üçlemesi oyun severler için benzersiz bir deneyim sunuyor.

12 Mart 2015 – Tüm birimlerin dikkatine! World of Warships Kapalı Beta bugün itibariyle test seferi için limandan ayrıldı. Farklı bölgelerin Kapalı Beta başlangıç saatleri, Avrupa için Orta Avrupa Saati (UTC +1) ile 11:00 (bizim saatimizle öğlen 12:00), Kuzey Amerika için Pasifik Saatiyle 11:00 ve Asya için Singapur Saatiyle 17:00 olarak belirlenmiş durumda. Oyuncular World of Warships‘in resmi sayfasını ziyaret ederek 20. yüzyılın ortalarında denizlere damgasını vurmuş savaş gemilerine kumanda etme şansını yakalayabilirler.

Kapalı Beta’da oyuncular yepyeni beş harita üzerinde yeteneklerini test edebilir ve 50’den fazla Amerikan ve Japon gemisine kumanda ederek denizler üzerindeki hakimiyet savaşına katılabilirler. İlerleyen dönemlerde oyunun her geçen gün genişleyen donanmalarına Japon uçak gemileri ve Amerikan savaş gemileri de ekleniyor olacak.

World of Warhips dört ayrı sınıftaki savaş gemileriyle oyunculara değişik taktikler geliştirme fırsatı sunuyor. Kruvazörler çeviklikleriyle göz doldururken destroyerlerin torpidoları düşmanları tek tek suların derinliklerine gömmek için birebir. Öte yanda savaş gemileri rakibe ağır darbeler vurmak için hazır bekliyorlar. Son olarak uçak gemileri keşif görevleri ve düşmana sinsice saldırmak için ideal bir seçim.

Kumandanlar tarafından temsil edilen gemi mürettebatı, oyunda kilit önem taşıyor. Oyuncular, Kumandanlarının seviyelerini yükseltip puanlar kazanarak onların yeteneklerini diledikleri gibi geliştirebiliyor. Modernleştirmeler sayesinde gemilerin saldırı ve savunmaya yönelik özellikleri arttırılabilirken Divisons modunda oyuncular üç kişilik takımlar halinde birbirlerine karşı mücadele edebiliyor. Savaşlarda gösterilen başarılar karşısında verilecek achievement’lar ve kişiselleştirme seçenekleri de ilerleyen zamanlarda oyuna eklenecek yenilikler arasında.

World of Warships hakkında daha çok bilgi edinmek ve Kapalı Beta’ya katılmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.845


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı