World of Warships’te Ön Sipariş Başladı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
World of Warships'te Ön Sipariş Başladı! Poster
World of Warships'te Ön Sipariş Başladı! Poster

Wargaming'in gemi savaşları MMO'su World of Warships yoğun ilgiyle karşılanan kapalı beta testlerinin ardından açık beta öncesinde 3 özel gemi paketini ön siparişle satışa sunuyor. World of Warships oyuncuları artık benzersiz savaş gemileri ve çok özel içerikler satın alabilecek.
Faaliyet Tarihi:
09.04.2015

Wargaming’in gemi savaşları MMO’su World of Warships yoğun ilgiyle karşılanan kapalı beta testlerinin ardından açık beta öncesinde 3 özel gemi paketini ön siparişle satışa sunuyor. World of Warships oyuncuları artık benzersiz savaş gemileri ve çok özel içerikler satın alabilecek.

9 Nisan 2015 — World of Warships, yaklaşan Açık Beta öncesinde oyunculara sunduğu ön sipariş paketleri ile deniz savaşlarını iyice kızıştırıyor. Bu özel paketler içerisinde nadir savaş gemileri, Pemium Hesaplar ve Altınlar bulunmakta.

Ön sipariş paketleri, üç adet çok güçlü savaş gemisini oyuncuların emrine veriyor. Bunlardan ilki olan Japon kruvazörü Yubari, mükemmel manevra kabiliyeti ve savaş uçaklarını bertaraf edebilen donanımı ile her türlü duruma hazır keskin bir nişancı görevi görmekte. Bu özelliklere inanılmaz hızı da eklendiğinde Yubari, kıran kırana deniz savaşları için ideal bir gemi haline dönüşüyor.

Çevik Amerikan Sims destroyeri ise birçok konuda rakiplerinin önünde seyretmekte. Geminin yüksek hızı, oyuncuların düşman ateşinden kolaylıkla sıyrılmalarını sağlarken çift işlevli silahlar da rakip destroyerleri ve hafif kruvazörleri alt ediyor. Sim sınıfı destroyer, duman perdesi özelliği ve güçlü torpidoları sayesinde müttefikler zor durumda kaldıklarında da yardıma koşmaya hazır. Bu anlamda defansif anlamda da göz dolduran bir gemi ile karşı karşıyayız.

Son olarak düşmanlar tarafından fark edilmeden onlara rahatça yaklaşabilme özelliğine sahip sinsi USSR Gremyashchiy, ölümcül torpido saldırılarına sahip. Üstelik saldırısının hemen ardından hızlıca kaçabiliyor da. Eğer gerçek bir suikast gemisi yönetmek istiyorsanız hızlı manevra kabiliyeti ve ataklığı ile Gremyashchiy tam size göre.

Wargaming, World of Warships oyuncularına birden çok paket olanağı sunuyor. Bu paketlerde çeşitli savaş gemileri, Premium Hesaplar ve Altınlar mevcut. Kullanıcılar ön sipariş paketlerini kendileri ya da arkadaşları için satın alabilirler. Kapalı beta testerları satın aldıkları paketlere derhal erişebilecekler. Açık Beta başladığında ise kapalı beta esnasında paket satın alan testerlara yaptıkları harcamalar geri verilecek.

Son olarak Kapalı Beta’ya katılmamış ancak ön sipariş paketi satın alan oyuncular, Kapalı Beta’ya giriş hakkı elde edemeyecek ancak Açık Beta başladığında satın aldıkları paketleri kullanabilecekler. Tüm ön sipariş paketleri Premium Mağaza’da sizleri bekliyor: https://eu.wargaming.net/shop/.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.665


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!