WSVG Maldives 2015 Finalleri Başladı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
WSVG Maldives 2015 Finalleri Başladı! Poster
WSVG Maldives 2015 Finalleri Başladı! Poster

G2a.com tarafından gerçekleştirilen WSVG Maldives 2015 turnuvasında sona gelindi. Ülke finallerinin ardından birinci olan oyuncular Maldivler'de yeteneklerini sergilemeye başladı. Starcraft II temsilcimiz turnuvaya veda ederken Fifa 15 ve Hearthstone temsilcilerimiz 7 Ekim'de hünerlerini sergileyecek.
Faaliyet Tarihi:
06.10.2015

Türkiye’de kıran kırana bir ön elemeye sahne olan WSVG Maldives 2015 turnuvasında, finaller 6 Ekim’de Berkay “Zerghamdi” Erbaş’ın ülkemizi temsil ettiği Starcraft II ile başladı. 7 Ekim’de Hearthstone ve Fifa maçlarının başlayacağı final organizasyonu 4 Gün sürecek zorlu mücadelelere tanık olacak.

Toplamda $60.000 ödül havuzuna sahip turnuvada, final maçları ise 9 Ekim Cuma günü gerçekleşecek! Ünlü spor spikeri Sabri Ugan ve Youtuber Orkun Işıtmak’ın da yer aldığı Türkiye ekibi, 11 Ekim Pazar günü ülkemize geri dönecek.

Perşembe ve Cuma günü gerçekleşecek olan ve Barış “Ulquiomaru” Görgülü tarafından temsil edildiğimiz Hearthstone maçlarında ise sunumlarını TSM takımının ünlü oyuncusu Octavian “Kripparrian” Morosan yapıyor.

WSVG Dünya Şampiyonası 2015 Maldivler hakkındaki duyuruları Bigkazan Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.577


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı