WSVG Türkiye Ayağı Sona Erdi | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
WSVG Türkiye Ayağı Sona Erdi Poster
WSVG Türkiye Ayağı Sona Erdi Poster

G2A.com ve BigKazan ortak çalışmasıyla düzenlenen WSVG Dünya Şampiyonası 2015 Maldivler'in Türkiye finalleri 19 Eylül'de The Game'de organize edilen etkinlik ile gerçekleşti. Her oyun için finale kalan 4 takımın yeteneklerini sergilediği etkinlikte şampiyon olarak Maldivler bileti kazanan isimler belli oldu.
Faaliyet Tarihi:
22.09.2015

WSVG 2015 Türkiye Finallerinde Maldivler Dünya Şampiyonasında Türkiye’yi temsil edecek oyuncular belirlendi.

Türkiye’nin En Büyük Ödüllü E-Spor Turnuvası Sonuçlandı!

G2a.com ve BigKazan işbirliği ile düzenlenen WSVG Dünya Şampiyonası 2015 Maldivler’in Türkiye Finalleri, StarCraft II, Hearthstone ve FIFA 15 oyunlarında Türkiye’nin en iyilerini belirledi. 19 Eylül Cumartesi, Point Hotel Barbaros’ta gerçekleşen etkinlik kıran kırana geçen mücadelelere sahne olurken, en çok da deneyimli spor spikeri Sabri Ugan tarafından sunulan FIFA 15 maçları dikkat çekti. Basının yanı sıra Türkiye’de teknoloji ve video oyunları sektöründe yer alan bir çok firmanın temsilcilerinin de bulunduğu etkinlikte, G2a.com ve BigKazan iş ortaklığı da resmiyet kazandı.

İşte Türkiye’yi Maldivler’de gerçekleştirilecek olan Dünya Şampiyonasında temsil edecek oyuncular:

Hearthstone : Barış “Ulquiomaru” Görgülü (HWA)
StarCraft II : Berkay “Zerghamdi” Erbaş (HWA)
FIFA 15 : Uğur “WolborQ” Bayram

5 Ekim – 11 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek WSVG Dünya Şampiyonası 2015 Maldivler hakkında bilgi edinmek için BigKazan Facebook adresini ziyaret edebilirsiniz.

Maldivler Yolcuları Belli Oldu Fakat Kod Şansı Devam Ediyor.

Türkiye’nin En Büyük Ödüllü E-Spor Etkinliği Sona Erdi Fakat G2a.com’dan 2€ Değerinde Kod Kazanma Şansınız Sürüyor!

Türkiye’nin en büyük ödüllü e-spor etkinliği olan WSVG Dünya Şampiyonası 2015 Maldivler Türkiye Finali sona erdi. Barış ‘Ulqiuomaru’ Görgülü, Berkay ‘Zerghamdi’ Erbaş ve Uğur ‘WolborQ’ Bayram’ın şampiyonluklarını ilan ettikleri turnuvada toplamda 34.000 TL’lik ödül sahiplerini buldu. Turnuva kayıtları ile beraber başlayan g2a.com’dan 2€ değerinde kod promosyonu halen devam etmektedir. Kodunuzu ayırtmak için ve ilerleyen aylarda düzenlenecek yeni etkinliklerden haberdar olabilmek için wsvgdunyasampiyonasi.com adresine kayıt olabilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.606


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı