Yeni Oyun Portalı TAM Game Açıldı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Yeni Oyun Portalı TAM Game Açıldı! Poster
Yeni Oyun Portalı TAM Game Açıldı! Poster

Tecrübeli oyun firması Nfinity Games sektördeki ilerleyişini yeni oyun portalı TAM Game ile sürdüreceğini duyurdu. Point Blank'e ilave olarak Playerunknown's Battlegrounds oyununu yayına alan TAM Game yakında EOS'u oyun severlerin hizmetine sunmaya hazırlanıyor.
Faaliyet Tarihi:
17.05.2017

Dünyaca ünlü Playerunknown’s Battlegrounds ve Point Blank’in Türkiye, Azerbeycan ve MENA (Orta Doğu ve Kuzey Afrika) bölgelerindeki yayıncı firması Nfinity Games, uzun yıllardır beklenen yeni MMORPG oyunu Echo of Soul ile birlikte TAM Game oyun portalına dönüşüyor. Sadece global olarak başarı yakalayan oyunları servis etmeyi misyon haline getirmiş olan Nfinity Games, TAM Game ile birlikte tek bir hesapla tüm oyunlarına erişim sağlatacak. TAM ayrıca şirketin hizmet ağı kapsamındaki alanların kısaltmasıdır: (T)ürkiye, (A)zerbeycan, (M)ENA (Orta Doğu ve Kuzey Afrika).

TAM Game Portalında Bulunan Oyunlar

Point Blank: MMOFPS türündeki ünlü bilgisayar oyunu Point Blank sadece ücretsiz bir oyun değil. Tamamen Türkçeleştirilmiş içeriğe sahip Point Blank, aynı zamanda e-spor alanında Türkiye ve MENA bölgesinin en aktif oyunlarından. Yıl boyunca ara vermeksizin devam eden sezon turnuvaları hem ulusal hem de uluslararası finallerle oyuncularla buluşup, yüzbinlerce lira nakit para ödülü dağıtıyor. Bu turnuvaların şimdiki ayağı ise 20 – 21 Mayıs tarihleri arasında Moskova’da düzenlenecek PBWC (Point Blank World Championship). Turnuvayı milli takım seviyesinde “ICE E-sports Club” temsil edecek. Turnuvaya 9 ayrı ülkeden 10 farklı takım katılım göstercek. 50.000$ nakit ödüllü bu turnuva, youtube/pbespor kanalından canlı olarak takip edilebilecek.

Playerunknown’s Battlegrounds: Şüphesiz 2017’in en çok ses getiren ve en hızlı büyüyen STEAM oyunu. Oyunun Türkiye, Azerbaycan ve MENA gölgesindeki resmi yayıncısı Nfinity Games (TAM Game), sadece en değerli yayıncı partnerlerine verdiği “Custom Game” özelliğiyle e-spora ve yayıncılara olan desteğini gösteriyor. Custom Game özelliği ile etkinlikler ve turnuvalar düzenleyen TAM Game partner yayıncıları ise; Ahmet “Jahrein” Sonuç, Cantuğ “Unlost” Özsoy, Ferit “wtcNN” Karakaya, Mete “Easter GamersTV” Özbey, Cem “Mİthrain” Karakoç, Necati “zeooNNN” Akçay, Tuna “Pintipanda” Akşen ve “Game and Play TV”. Türkiye’nin en büyük yayıncıları, Playerunknown’s Battlegrounds yayınlarında yüzlerce dolarlık “Skin” kodu dağıtmaya devam ediyor.

Echo of Soul: Yıllardır beklenen kaliteli bir MMORPG özlemine son verecek Tamamen Türkçe ve Arapça içerik, seslendirme ve servise sahip olan Echo Of Soul Ramazan döneminde oyun severlerle buluşacak. Heyecan verici grafikleri ve oyun içi özelleştirme seçeneklerinin zengin olduğu “EOS” bağımlılık yaratacak cinsten bir oyun. Özellikle sosyal medya ve topluluk kanallarında aktif ve hızlı geri bildirimlerde bulunan GM’leriyle hem Türkiye hem de MENA bölgesinde oyuncuların oldukça eğlenceli vakit geçirmeleri sağlanıyor.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 4.120


Yorumlar

1 yorum yapıldı
Yorum Yaz!