Yerli E-Spor Filmi “İyi Oyun” Geliyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Yerli E-Spor Filmi
Yerli E-Spor Filmi

İlk yerli e-spor filmi "İyi Oyun" yakında vizyona giriyor! Dağ sinema serisinin yapımcısı Alper Çağlar'ın yapımcıları arasında bulunduğu Eludis, Braveborn ve Fikiron ortak yapımı olan İyi Oyun'da Youtuber Orkun Işıtmak ve Kerem Bursin gibi ünlü isimler de yer almakta.
Faaliyet Tarihi:
25.07.2018

Genç kuşağın yıldız isimleri “İyi Oyun” adlı gençlik filminde bir araya geldi. Mert Yazıcıoğlu, Afra Saraçoğlu, Yiğit Kirazcı, Hakan Kurtaş, Bahar Şahin ve Kerem Bürsin gibi ünlü oyuncularla, Youtuber Orkun Işıtmak’ı buluşturan film, sonbaharda vizyona girecek.

İyi Oyun” adlı gençlik filmi, bilgisayar oyunu League of Legends‘ın Türkiye’deki büyük turnuvasına hazırlanan beş gencin hikayesini anlatacak. Beş genç, League of Legends turnuvasında birinci olmak için heyecan dolu bir mücadeleye girecek. Doruk Acar, Hakan Baş, Alper Özdemir ve Alper Çağlar’ın yapım şirketi Eludis, Kemal Çömelek ve Kerem Bürsin’in yapım şirketi Braveborn ile Fikiron ortak yapımı olan “İyi Oyun“un yönetmen koltuğunda Netflix’in ilk Türk dizisi “The Protector”ın (Koruyucu) yönetmenliğini yapan Umut Aral otururken, senaryosunu ise Emre Sirel kaleme aldı.

Yerli e-spor filmi “İyi Oyun”, sonbaharda sinemaseverlerle buluşacak.

İyi Oyun Hakkında

Liseyi yeni bitirmiş, sıradan bir çocuk olan Cenk, yarı zamanlı çalıştığı internet kafede, parayla başkalarının yerine oyun oynayarak, ailesini tek başına geçindirmeye çalışan annesine destek olmaktadır. Yeni kurulan bir takımın (Beş Benzemez) menajeri tarafından keşfedilip, kendini profesyonel oyun dünyasının içinde bulan Cenk, takım arkadaşları Batu, Naz, JJ, Aslan ve sonradan dahil olacak gizemli koçları Özer’le beraber çıktığı zorlu yolculukta, sezon turnuvasını kazanmak için sadece oyunu iyi oynamak yeterli olacak mıdır?

Toplam Okunma Sayısı : 2.347


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!