Yerli Oyun Mirroland Google Play’de Yerini Aldı | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Black Desert Kayıt Ol
Faaliyet Tarihi:
03.03.2014

Sayıları gün geçtikçe artan yerli uygulamalar farklı konsept, özgün içerik ve tasarımlarıyla sektörde kendini göstermeye devam ediyor. igamestr (Kadir İleri) tarafından Android platformlar için geliştirilen Mirroland onlarca kopyası bulunan klasik oyunlardan farklı bir deneyim sunmakta. 3 Mart 2014 tarihinde Google Play’de ki yerini alan Mirroland‘i biraz daha yakından tanıyalım:

Mirroland 80 levelden oluşan, oyuncuların etkileşimini arttırmak için kendi levellerini tasarlayıp diğer oyuncularla paylaşma imkanı sunan bir yansıma ve aksiyon oyunudur. Her aşamada birbirinin simetriği olan iki bölümün yer aldığı Mirroland‘de bazı engeller bir bölümde görünür halde iken diğer bölümde gizli olabilir.

Yerli Oyun Mirroland Google Play’de Ekran Görüntüsü Yerli Oyun Mirroland Google Play’de Ekran Görüntüsü

Framework olarak Andengine-GLES2-AnchorCenter’ın kullanıldığı Mirroland‘de fizik motoru olarak Box2d tercih edilmiş. Oyundaki tüm grafik, programlama ve aşama (level) tasarımları ise Kadir İleri’ye (igamestr) ait.

Kadir İleri Hakkında

Karabük Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliğinde Araştırma Görevlisi olarak çalışan Kadir İleri, aynı bölümde yüksek lisansına devam etmekte ve 2 yıldır mobil oyun programlama ile ilgilenmektedir.

Mirroland oyununu indir

Toplam Okunma Sayısı : 2.799


Yorumlar

1 yorum yapıldı