Yerli Oyun Tartarus Steam’de! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Yerli Oyun Tartarus Steam'de! Poster
Yerli Oyun Tartarus Steam'de! Poster

Abyss Gameworks tarafından Unreal Engine 4 grafik motoru ile geliştirilen yerli oyun Tartarus artık Steam'de. Tartarus'ta maden arama gemisindeki bir aşçıyı canlandırıyorsunuz ve hem gemiyi hem de mürettebatı kurtarmak için mücadele ediyorsunuz.
Faaliyet Tarihi:
22.11.2017

Bağımsız geliştirici ekip Abyss Gameworks tarafından geliştirilen TARTARUS adlı bulmaca türündeki bilim kurgu oyunu Steam üzerinden bugün satışa çıktı. Hikayesiyle ve zorlayıcı bulmacalarının yanı sıra Unreal Engine 4 teknolojisinin de sayesinde etkili grafikleriyle ön plana çıkan yerli oyun, bulmaca türü oyun severlere unutulmaz bir maceranın kapılarını aralıyor.

Oyunda, TARTARUS adlı bir maden araştırma gemisindeki aşçıyı canlandırıyorsunuz. Bilinmeyen bir nedenden ötürü harekete geçen geminin güvenlik protokolü, arkadaşlarınızı oldukları yerde alıkoyuyor. Bu sırada gemi Neptün’ün çekim kuvveti nedeniyle sürüklenmeye başlıyor ve birdenbire kendinizi bütün mürettebatın ölümüne sebep olabilecek bir durumun içinde buluyorsunuz. Onları kurtarabilecek tek kişi sizsiniz. Bunu yapmak için ise gemideki terminalleri hacklemeniz gerekmekte! Sizce aşçı gemiyi kurtarabilecek mi?

TARTARUS aynı zamanda, Ekim ayında yayınlanan PCGamer dergisinde AAA oyunların yanında incelemesi yapılan tek bağımsız oyun oldu! Monster Notebook ve ViewSonic gibi alanında öncü markalardan da sponsorluk desteği alan ekip şimdiye kadar oldukça başarılı gidiyor. Black Friday haftası boyunca, Türkiye üzerinden %10 indirimle 28,80₺’ye sunulan TARTARUS‘u satın almak için aşağıdaki linkten Steam sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Toplam Okunma Sayısı : 2.851


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!