Yerli Oyun Tartarus Yeşil Işık Bekliyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Yerli Oyun Tartarus Yeşil Işık Bekliyor! Poster
Yerli Oyun Tartarus Yeşil Işık Bekliyor! Poster

Abyss Gameworks çatısı altında 7 kişilik yerli ekip tarafından geliştirilen bilim kurgu temalı aksiyon oyunu Tartarus, Steam Greenlight'ta oylarınızı bekliyor. 2230 yılında Tartarus isimli bir uzay gemisinde geçen oyunda sistemleri devre dışı kalan gemiyi hackleyerek tekrar aktif hale getirmeye çalışıyorsunuz.
Faaliyet Tarihi:
29.11.2016

7 kişilik ekipten oluşan Abyss Gameworks’ün Unreal 4 oyun motoru ile geliştirdiği birinci şahıs kamera açısına sahip bilim kurgu temalı Türkçe aksiyon oyunu Tartarus, Steam platformunda yer almak ve tüm dünyadan oyunculara ulaşabilmek için Greenlight sürecine dahil oldu.

2230 yılında geçen oyun, adını hikayeye konu olan Maden Toplama ve Araştırma Gemis Tartarus‘tan alıyor. Beklenmedik bir zamanda güvenlik protokolü devreye giren gemi kontrolden çıkarak Neptün’ün çekim alanına doğru ilerlemeye başlar. Geminin madencisi rolünü üstlendiğiniz oyunda hiç bir mühendislik bilginiz olmadığı halde gemi mühendisinin de desteğiyle belirtilen görevleri yerine getirerek mürettebatın köprüye ulaşmasını sağlamaya çalışıyorsunuz. Geminin kurtulmasının tek yolu ise terminal komutlarını kullanarak geminin sistemini hacklemek ve sistemleri tekrar aktif hale getirmek.

İkon haline gelen bilim kurgu filmlerdeki retro tarza sahip olan Tartarus‘a destek vererek yeşil ışık yakmak ve yerli bir oyunun milyonlarca oyuncuya ulaşmasına yardımcı olmak için Greenlight sayfasından oy kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.861


Yorumlar

2 yorum yapıldı
Yorum Yaz!