Yulgang 2 Ön Tanıtım Sitesi Açıldı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
03.06.2014

Temmuz’un ilk haftası oyuncularla buluşacak olan Yulgang 2 rüzgarları şimdiden esmeye başladı. Ön tanıtım sitesini aktif eden Yulgang 2, oyunculara geniş bir içerik sunmaya hazırlanıyor. Ön tanıtım sitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Open World PVP sistemi, MOBA haritası ve farklı oynanış şekilleriyle üstün PVP deneyimi sitede ilk göze çarpan noktalar arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra 2 farklı indirme yapabiliyorsunuz. Düşük ve yüksek sistemlere göre optimize edilmiş seçenekleri kullanabiliyorsunuz.

Sınıflarda yine çeşitlilik en çok göze çarpan nokta. Ninja, Okçu, Büyücü, Şifacı ve Savaşçı sınıfınları arasında dinamik gözüken karakter yapılarında ister bayan, ister erkek seçenek kullanabiliyoruz. Seçtiğimiz karakter yapısı seviyemiz ilerledikçe şekillenmeye ve kendini belli etmeye başlıyor.

Zindanlar ve moblar kimi zaman gerçekten ciddi bir rakip olabiliyor. Karşılaşacağınız üstün özellikli bosslar ve yardımcıları bir tarafa, yanına bile yaklaşmakta zorlanılan canavarlar mevcut. Görsel olarak zindanların içi oldukça başarılı. Fantastik dünyanın gereklerini ve dinamik grafik alt yapısını Yulgang 2 çok güzel bir kompozisyon ile oyunculara aktarıyor.

İndirme alanındaki en büyük artılardan biri, oyun açıldığında oyuncular geri kalmasın diye şimdiden oyunu indirebilecek olmaları. Ayrıca Facebook sayfası www.facebopok.com/yulgang2turkiye üzerinden yapılacak alfa key etkinliği ile alfa sürecine katılım şansı yaratabilir, oyun tecrübenizi yükseltebilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.291


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı