Yulgang 2’de Geri Sayım Başladı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Yulgang 2'de Geri Sayım Başladı! Poster
Yulgang 2'de Geri Sayım Başladı! Poster

Merakla beklenen Türkçe MMORPG oyunu Yulgang 2 alfa ve beta testlerinin ardından final sürümüyle oyun severlerin karşısına çıkıyor. Yulgang 2 mobA ve arena modu gibi yenilikçi özelliklerin yanı sıra klan savaşları gibi geniş çaplı PvP savaş imkanı da sunuyor.
Faaliyet Tarihi:
03.07.2014

Toyo Games tarafından yayımlanan Yulgang 2, 3 Temmuz 2014 Perşembe günü saat 18:00’da tamamen ücretsiz ve Türkçe olarak tam sürüme açılacak bir MMORPG oyundur. Seslendirmelerinde ünlü dizi ve film oyuncusu Altan Gördüm’ün çalışmış olması ve Oyun Çeviri tarafından desteklenmesi, Türkçeleştirme konusunda konuya oldukça hassas yaklaştıklarını gösteriyor. Oyunun Knight Online yapımcı firması MGame imzalı olması, oyunun daha en başta kaliteli ve sürükleyici olacağının sinyallerini veriyor.

Resmi sitesi www.yulgang2.com.tr adresinden oyunu indirebilir, forumlara ve klavuzlara göz atabilirsiniz. Kota dostu Toyo Games’ten sadece kargo ücreti karşılığında ücretsiz DVD talep edebilirsiniz. Ya da Temmuz ayı Level dergisiyle birlikte incelemelere ve oyunun DVD’sine ulaşabilirsiniz.

Kanun ve Kaos’un hüküm sürdüğü Murim’in kadim topraklarına hoş geldiniz

Geniş PvP seçeneklerine sahip olmasıyla dikkatleri üzerine çeken Yulgang 2, içerisinde günümüzün en moda oyunlarından MOBA türü PvP, Arena ve Klan Savaşları gibi bir çok seçenek bulunmakta. 1vs1 den 6vs6 ya kadar oynanabilen MOBA modu PvP’de taktiksel zekanla düşmanlarını alt edebilir veya Arena modu ile rakibini yetenek ve eşyalarınla dize getirebilirsin.

Bunların yanında çiftlik sistemiyle de tecrübe kazanabilirsiniz. Kendinize ait bir eviniz ve çiftliğiniz olabilir. Burada ekinlerinizden XP kazanabilir veya zindanlarda bosslara karşı mücadele edip değerli eşyaları toplayabilirsiniz. Bu eşyalar ile ilgili olduğunuz meslekte ilerleyebilir ya da pazar satıcılığı yapabilirsiniz. Sınırları olmayan, eğlencenin dozunu kaçıran oyun Yulgang 2 ile ilgili tüm detaylara www.yulgang.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Murim’de Ölüm Sınır Tanımaz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 4.254


Yorumlar

1 yorum yapıldı