Zula Açık Beta Tarihi Duyuruldu! | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
Zula Açık Beta Tarihi Duyuruldu! Poster
Zula Açık Beta Tarihi Duyuruldu! Poster

İlk ve tek Türk yapımı MMOFPS oyunu Zula uzun süredir devam eden bekleyişin ardından açık beta testlerine başlıyor. Madbyte Games tarafından geliştirilen Zula'nın kapalı beta testlerinde yer alan oyuncuları ise açık beta da büyük sürprizler bekliyor.
Faaliyet Tarihi:
22.02.2015

Madbyte Games tarafından geliştirilen ve Lokum Games tarafından yayımlanan ilk ve tek Türk yapımı MMOFPS oyunu Zula‘da merakla beklenen Açık Beta başlıyor.

Kapalı Betanın tamamlanmasının ardından başlayan geliştirme sürecinin sonuna gelen Zula 22 Şubat Pazar günü oyun severlere kapılarını açacak.

Türkiye’de geliştirilen ilk MMOFPS oyunu olma özelliğini taşıyan “Zula“, 2 Ekim’de başlayan Kapalı Beta sürecini tamamlayıp geliştirme sürecine girmişti. Geliştirme sürecinin tamamlanması ile birlikte Açık Beta testlerine başlama kararı alan Zula ekibi süreç boyunca destek veren oyuncularını da unutmadı.

Kapalı Beta süresince oyuna kayıt olmuş tüm kullanıcılar Zula Açık Beta’ya herkesten 2 gün önce yani 20 Şubat Cuma günü başlama avantajına sahip olacak. Erken başlama avantajının yanısıra sadece KBT katılımcılarına özel Atmaca bıçağı ve KBT simgeleri kullanıcılara sunulacak.

Türkiye’de geliştirilen ilk ve tek MMOFPS oyunu Zula‘nın Açık Beta sürecine katılmak için kayıt yaptırabilir, oyun hakkındaki haberleri www.facebook.com/Zulaoyun sayfasından takip edebilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.444


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı