Zula İnternet Kafe Testi 30 Ağustos’ta! | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
Zula İnternet Kafe Testi 30 Ağustos'ta! Poster
Zula İnternet Kafe Testi 30 Ağustos'ta! Poster

Oyuncular, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda yapılacak bu özel etkinlikte "Zula"yı ilk kez test etme fırsatı bulacak ve çifte bayram yaşayacaklar. Oyuncular "Zula"nın dünyasını keşfetmekle birlikte sürpriz ödüllü çekilişe katılma fırsatını da yakalayacaklar. Ayrıca etkinliğe katılan tüm oyuncular, ilerleyen günlerde gerçekleşecek kapalı beta sürecinde yer alma şansını da kazanmış olacak.
Faaliyet Tarihi:
30.08.2014

Türkiye oyun sektörüne yerli yapım oyunlarla yeni bir heyecan katmak üzere yola çıkan Ingame Group’un bünyesindeki Madbyte Games tarafından geliştirilen “Zula“, oyunseverlerin karşısına çıkıyor. Uzun süredir merakla beklenen “Zula“, 30 Ağustos Cumartesi günü Kadıköy’deki Zocco’s Oyun Merkezi’nde yapılacak bir etkinlikle oyuncular tarafından ilk kez test edilecek. Oyuncular 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda “Zula“yı test etme fırsatı bularak, çifte bayram yaşayacaklar.

İlk Türk MMOFPS Oyunu “ZULA” Görücüye Çıkıyor

İlk Türk MMOFPS oyunu “Zula“, oyun dünyasına “merhaba” diyor. Ingame Group bünyesindeki oyun yapım şirketi Madbyte Games tarafından iki yıldır Türkiye’de geliştirilen ve Lokum Games tarafından yayınlanacak olan “Zula”, 30 Ağustos Cumartesi Günü Kadıköy’deki Zocco’s Oyun Merkezi’nde yapılacak bir etkinlikle test edilecek.

Oyuncular, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda yapılacak bu özel etkinlikte “Zula“yı ilk kez test etme fırsatı bulacak ve çifte bayram yaşayacaklar. Oyuncular “Zula“nın dünyasını keşfetmekle birlikte sürpriz ödüllü çekilişe katılma fırsatını da yakalayacaklar. Ayrıca etkinliğe katılan tüm oyuncular, ilerleyen günlerde gerçekleşecek kapalı beta sürecinde yer alma şansını da kazanmış olacak.

Zula“nın ilk kez test edileceği bu etkinlik tüm oyun severlere açık olarak gerçekleşecek ve herhangi bir katılım şartı aranmayacak.

Etkinlik Programı

Tarih: 30 Ağustos 2014
Saat: 13.00 – 19.00
Yer: Zocco’s Oyun Merkezi
Adres: Osmanağa Mah. Sakız Sok. 9/A Kadıköy, İstanbul

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.338


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı