Zula Yaz Turnuvası Başladı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Zula Yaz Turnuvası Başladı! Poster
Zula Yaz Turnuvası Başladı! Poster

Toplam 40 bin TL nakit ödül havuzuna sahip olan Zula yaz turnuvası başladı! 25 Temmuz'da başvuruları sona eren turnuvada 256 takım büyük ödül için birbiriyle yarışacak. 1 profesyonel, 3 rekabet olmak üzere 4 farklı gurupta gerçekleştirilecek olan turnuva hakkındaki detaylar haber içeriğinde bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
08.08.2017

Yüzde 100 Türk yapımı MMOFPS oyunu Zula‘da toplam 40 bin TL nakit ödüllü yaz turnuvasında heyecan başladı. 256 takımın yer aldığı 4 grup içinden çıkacak birinciler İninal Şampiyonlar Ligi’nde yarışacak.

InGame Group Yöneticisi Özgür Soner “Fırtına gibi geçen bahar sezonunun ardından yaz sezonu turnuvalarına başladık. Kayıtlar 25 Temmuz’da sona erdi,şimdi eleme heyecanını yaşıyoruz. İninal sponsorluğunda yapacağımız bu turnuvada toplam nakit ödülünü tam 40.000 Lira’ya çıkarttık. Gelen yoğun talep nedeniyle katılımcı sayısını 256 takıma çıkartmaya karar verdik. 256 takımlık turnuvada 3 Rekabet 1 Profesyonel grup oluşturduk. Her grubun kendi şampiyonları olacak. Her rekabet grubundan 2, profesyonel gruptan ise 4 takım ininal Şampiyonlar Liginde karşı karşıya gelecek. 10 takımın katılacağı lig sonucunda ligi 4’de bitiren takımlar offline mücadelede karşı karşıya gelecek ve Yaz sezonunun şampiyonu olacak.” şeklinde konuşurken Türkiye’de e-spor turnuvalarına artan ilgiye de dikkat çekti.

Turnuva’nın online ayağının ilk yarı final ve final karşılaşmaları 9 Ağustos’ta yapılacak.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.787


Yorumlar

1 yorum yapıldı
Yorum Yaz!