Zula Yaz Turnuvası Tamamlandı | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Zula Yaz Turnuvası Tamamlandı Poster
Zula Yaz Turnuvası Tamamlandı Poster

Toplam 256 takımın yarıştığı Zula yaz turnuvasında kazanan takım Crew oldu! Toplamda 40.000 TL nakit ödülün dağıtıldığı turnuvada izleyici sayısı ise 100.000'e ulaştı. Yeni yapılacak turnuva ve Zula Dünya Şampiyonası hakkındaki ilk bilgilere haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
25.09.2017

Crew Espor takımının kazandığı yaz sezonu turnuvasında toplamda 40 bin lira nakit para ödülü dağıtıldı. Türkiye’de FPS dalında en çok nakit para ödülü dağıtan, yüzde yüz Türk yapımı ilk MMOFPS oyun olan Zula’nın yaz Turnuvası büyük ilgi gördü. 256 takımın yarıştığı turnuva boyunca izleyici sayısı 100 bine ulaştı.

Yeni Turnuva Hazırlıkları Başladı

Yeni turnuva hazırlıklarına da başlayan Zula, bir ay sürecek bu yeni heyecan dalgasında yine toplamda 40 bin lira nakit ödül dağıtacak. Kazanacak takım ayrıca dünya şampiyonasına katılarak Türkiye’yi temsil etmek için ilk bileti kazanacak. Maçlar, youtube, twitch ve facebook sayfalarından canlı olarak yayınlanacak.

Zula Dünya Şampiyonası Başlıyor!

Türkiye’de FPS dalında en çok turnuva düzenleyen ve en çok nakit para ödülü dağıtan Zula çok yakında tüm dünyada Zula oynayan oyuncuları İstanbul’da buluşturacak. Dev organizasyona katılacak takımların belirlenmesi için her ülke kendi elemelerini yapacak. Dünyanın dört bir yanından turnuvaya katılmaya hak kazanan oyuncular oyunun geçtiği mekanları da birebir görme şansını yakalayacak.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.743


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!