Zula’da Çifte Bayram Sürprizi! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Zula'da Çifte Bayram Sürprizi! Poster
Zula'da Çifte Bayram Sürprizi! Poster

Yerli MMOFPS oyunu Zula'da çifte bayram etkinlikleri başlıyor. 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Kurban Bayramı'na özel olarak bayraklar ile donatılacak olan haritalarda oyunun en iyi silahlarından olan yerli piyade tüfeği MPT-76, Türk Bayrağı deseniyle birlikte hediye edilecek. Etkinlik detaylarına haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
25.08.2017

Üsküdar haritasında bulunan 15 Temmuz Şehitleri Köprüsüne Türk Bayrağı ve 30 Ağustos temalı bayrak asılacak olan Zula’da yine sevilen haritalarda günün anlam ve önemine ait bayram görselleri yer alacak. 30 Ağustos’ta oyunun en iyi silahlarından biri olan yerli yapım piyade tüfeği, MPT-76’ya Türk Bayrağı deseni hediye edilecek. Zula oynayanlar Zafer Bayramı coşkusunu havai fişeklerle kutlayacak.

Çifte bayram yaşayacak olan Zula oyuncuları Kurban Bayramı’nı her gün birbirinden özel hediyelerle kutlayacak. Bayram fişeği, bayram füzesi ile Zula sokakları şenlenecek. Zula ekibi bayrama özel geliştirdiği “Kavurma” adlı ürünü oyuna giren tüm oyunculara hediye edecek. Kavurma, %5 zırh ve %10 hızlı silah değiştirme desteği sağlayacak.

Dünyada 5 milyondan fazla oyuncusu olan Zula, zulaoyun.com adresinden ücretsiz indirilebilir.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.148


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!