Zula’da Savaş Uzungöl’e Sıçradı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Zula'da Savaş Uzungöl'e Sıçradı! Poster
Zula'da Savaş Uzungöl'e Sıçradı! Poster

Türkçe MMOFPS oyunu Zula, Üsküdar ve Gaziantep Mülteci Kampı haritasının ardından Uzungöl haritasıyla yerel şehir haritalarına bir yenisini daha ekledi. Trabzon'un simgesi haline gelen Uzungöl'ün çevresini kapsayan haritanın detaylarına haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
03.02.2016

Türkiye’de geliştirilen ilk MMOFPS oyunu Zula‘da gelişim hız kesmiyor. Yeni eklenen güncellemeyle birlikte Trabzon Uzungöl’ü harita olarak ekleyen Zula Ekibi, “Kartopu Savaşı” oyun modunu da oyuna ekleyerek oyuncularına tam bir Yarıyıl sürprizi yaptı.

Trabzon’un eşsiz doğasının bir parçası olan Uzungöl’ü harita olarak oyuna ekleyen Zula Ekibi, harita tasarımına eklediği detaylarla tam bir Karadeniz Fırtınası yaratmaya hazırlanıyor. Bu vesile ile ilk kez bir bilgisayar oyununa konu olan Karadeniz bölgesine has birçok ayrıntıyı oyun içerisinde görmek mümkün. Zula Ekibi son dönemlerde sosyal medya aracılığı ile tüm Türkiye’nin sevgisini kazanan Köksal Babayı da unutmamış. Bunun yanı sıra Karadeniz halkının özlü sözlerini de harita içerisinde görmek mümkün. Yaklaşık 3 ayda geliştirilen haritanın hikayesi şöyle;

“Yunus Şanlı’nın daveti üzerine Trabzon Uzungöl’ü ziyarete giden Zula ekibi, Uzungöl’ün eşsiz doğasında dinlenirken Gladyo ekibi yine rahat durmadı. Fakat Gladyo’nun unuttuğu bir şey var, orası Karadeniz ve başka hiçbir yere benzemez.”

Yarıyıl tatilinde oyuncularını mutlu etmeyi kafasına koyan Zula Ekibi, oyuncularının bir süredir istediği “Kartopu Savaşı” modunu da bu güncelleme ile birlikte oyuna ekledi. Bu eğlenceli oyun modunda tıpkı sokaklarda Kartopu savaşı yapar gibi oyun içerisinde hoşça zaman geçirebiliyorsunuz. Harita içerisinde bulunan kutularda ise muzur oyuncular için taşlı ve bombalı kartopu sürprizleri eklenmiş.

Zula‘da güncellemelerin yanında esport turnuvaları da tüm hızıyla devam ediyor. Gist 2016’da finali gerçekleşecek 4. Klan Turnuvasında toplamda 5000TL ödül dağıtacak olan Zula Ekibi, fuar sonrasında düzenli olarak turnuva yapmaya devam edecek.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.952


Yorumlar

1 yorum yapıldı
Yorum Yaz!