Zula’dan 30 Ağustos’a Özel Turnuva | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Zula'dan 30 Ağustos'a Özel Turnuva Poster
Zula'dan 30 Ağustos'a Özel Turnuva Poster

Türkiye'nin ilk %100 yerli MMOFPS oyunu Zula, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 97. yıl dönümünü, özel bir bireysel turnuva ile kutluyor. 30 Ağustos Cuma günü Nonstop Zula Espor Merkezi’nde gerçekleşecek olan Zula 30 Ağustos Zafer Bayramı Turnuvası'nda siz de yerinizi alın.
Faaliyet Tarihi:
30.08.2019

Türkiye’nin dünya çapında milyonlarca kişi tarafından oynanan ve takip edilen oyunu Zula, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97. yılını özel bir turnuva ile kutluyor. 30 Ağustos Cuma günü Nonstop Zula Espor Merkezi’nde gerçekleşecek turnuva için kapı açılış saati 10.00 olarak belirlenirken, kayıtlar 11.00-14.00 saatleri arasında yapılacak. Turnuvaya katılım 200 kişiyle sınırlı olacak.

En İyi Silahlarla Kendi Zaferini Yaz

Tüm katılımcıların Terminatör Serisi’nin +6’lı silahları ile turnuva deneyimi yaşayacağı etkinlikte, oyuncular Zafer Bayramı’nda “en iyi silahlarla kendi zaferlerini yazacaklar”. 1.000.000 Zula Altını ödül havuzuna sahip olan turnuvada kazananlara ayrıca klavye ve mouse gibi oyun ekipmanları da hediye edilecek.

Sezonun başından beri Zula Süper Lig yayınlarının spikerliğini üstlenen Volkan “Nake” Akyol’un sunumuyla gerçekleşecek bu özel turnuvayı dileyen herkes ücretsiz olarak izleyebilecek. Nonstop Zula Espor Merkezi’ne gelerek turnuva heyecanını paylaşan herkese 3 adet Platin Deste hediye edilecek.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.942


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!