Yayımcı Oyunları | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Yayımcı

Oyunların yayın haklarını satın alarak farklı ülkelerde oynanabilmesi için gerekli girişim ve yatırımlarda bulunan firmalardır.

DarkOrbit
War Thunder

Perfect World


2008 yılında Kuzey Amerika'da hizmete giren oyun yayıncısı Perfect World, Chi Yufeng tarafından 2004 yılında Çin'de kurulan Perfect World Co. Ltd'nin iştirakidir. Firma Blacklight Retribution, Forsaken World gibi bir çok kaliteli MMO oyununun yayıncılığını üstleniyor.

Peak Games


Peak Games, 10 milyon günlük ve 30 milyon aylık aktif kullanıcısı ile dünyanın en hızlı büyüyen pazarlarında söz sahibi ve global pazardaki en büyük 3. sosyal oyun şirketidir. Peak Games son yıllarda sosyal oyunların yanısıra MMO oyunlarıyla da ön plana çıkmaya başlamıştır.

Alaplaya


Alaplaya (ProSiebenSat.1 Games GmbH) Almanya'da kurulan ve faaliyetini sürdüren oyun yayıncısı yayıncısıdır. Alaplaya yayınlamakta olduğu MMO oyunlarıyla birçok ülkede milyonlarca oyunsevere hizmet vermektedir.
Joymax Poster
13983
4.75

Joymax


Joymax, Güney Kore'nin başkenti Seul'de 10 Nisan 1997'de kurulan oyun geliştiricisi ve yayıncısıdır. Joymax ilk MMORPG oyunu olan Silk Road Online ile 2004 yılından itibaren 200’ü aşkın ülkede milyonlarca oyuncuya hizmet sunmuştur.

Mynet Oyun


1999 yılında kurulan Mynet Oyun Ağustos 2012 verilerine göre ayda yaklaşık 12 milyon aktif kullanıcıya hizmet vermektedir. Facebook oyunlarının yanısıra tarayıcı tabanlı MMO oyunlarının da yayındığı Mynet Oyun portalında tek üyelik ile tüm oyunlara giriş yapabilmeniz mümkün.

GameTürk


Global Game Center markası olan GameTürk, geliştirdiği ve yayınladığı Türkçe oyunlarla Türkiye'nin en büyük oyun portallarından birisidir. 2006 yılında E-Pin distribütörü olarak faaliyetine başlayan firma Peak Games tarafından satın alındı.

Bigpoint


2002 Yılında Heiko Hubertz tarafından Almanya'da kurulan Bigpoint, piyasaya sürdüğü 40'ın üzerinde tarayıcı oyununu 20'den fazla dilde yayınlamaktadır. Bigpoint tarafından Türkçe yayınlanan oyunları sitemizde bulabilirsiniz.
Joygame Poster
117412
6.05

Joygame


JoyGame kimdir? kimindir? nedir? nerededir? kaç kişidir? neler yapmış? nasıl ulaşırım? ekibe nasıl katılırım? sorularının cevaplarını merak ediyorsanız, doğru yerdesiniz :)