Paladins | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

MobA oyunu Smite ile global ölçekte önemli bir başarı elde eden Hi-Rez oyun stüdyosunun geliştirdiği Paladins, yine Hi-Rez yayımcılığında oyun severler ile buluşan, bilim-kurgu ögelerine sahip fantastik bir MMOFPS oyunudur. Kendine özgü grafikleri ve renkli karakterleriyle keyifli bir oyun deneyimi vadeden Paladins‘te farklı büyüklükler çeşitli temaların işlendiği haritalar bulunuyor.

Şu an için 9 farklı şampiyon seçeneği sunan oyunda her şampiyonun kendine özel ateş etme fonksiyonu, silahı ve benzersiz kart seti bulunuyor. Paladins‘i diğer FPS’lerden ayıran en büyük özelliklerden biri olan kart sisteminde; içerisinde özel yetenek barındıran kartları geliştirebiliyor ve oyun esnasında kullanarak rakiplerinize karşı avantaj sağlayabiliyorsunuz. Saldırı ve savunma olmak üzere iki farklı yönde fayda sağlayan bu kartların bir kısmı tüm şampiyonlar tarafından kullanılabilirken bir kısmı oldukça zor elde edilebiliyor ve şampiyona özel olabiliyor.

Beşer oyuncudan oluşan iki takımın mücadele ettiği Paladins‘te kuşatma üzerine kurgulanmış bir oyun modu bulunuyor. Rakip takımın savunma kapısının yok edilmesinin gerektiği bu modda oyuncular dışında savunma görevi yapan taretler de bulunmakta.

Yenilikçi özellikleri, benzersiz dinamikleri ve eğlenceli çizimleriyle keyifli vakit geçirmenizi sağlayan Paladins, FPS severlerin test etmesi gereken bir oyun.

Paladins Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

15 yorum yapıldı
Yorum Yaz!