Pantheon War | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Çin merkezli oyun firması Oasis Games tarafından yayımlanan Pantheon War: Pandora’nın Kutusu, Türkçe dil desteğine sahip tarayıcı tabanlı bir MMORPG oyunudur. Yükleme ve kurulum yapmadan hemen oynamaya başlayabildiğiniz Pantheon War: Pandora’nın Kutusu’nda Asya, Antik Mısır ve Antik Yunan mitolojilerinde yer alan kadim tanrılarla savaşarak onlara üstün gelmek için mücadele ediyorsunuz.

Büyücü, savaşçı ve avcı olmak üzere benzersiz yeteneklere sahip 3 farklı karakterin yer aldığı oyunda hikayeye bağlı olarak size verilen görevlerine yerine getirdiğinizde çeşitli silah ve eşyalar kazanabiliyor, aynı zamanda oyun parası elde ederek karakteriniz için çeşitli yükseltme işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz.

Görev sistemine bağlı kalarak normal harita ve zindanlarda bilgisayarın kontrol ettiği yaratıklar ile savaşabildiğiniz gibi arena gibi özel alanlarda gerçek oyunculara karşı bire bir ve gurup olarak savaşlar da yapabiliyorsunuz. Pantheon War: Pandora’nın Kutusu’nu benzerlerinden ayıran en önemli özelliklerinden birisi ise uzay gemisi sistemi. Oyunda kendi uzay geminizi geliştirip düşmanlarınıza karşı avantaj sağlayabiliyorsunuz.

Otomatik saldırı sistemi sayesinde herhangi bir tuşa basmadan düşmanlara saldırı düzenleyebildiğiniz Pantheon War: Pandora’nın Kutusun’da sunucular arasında gerçekleşen büyük çaplı savaşlara katılarak diğer sunucudaki oyunculara da meydan okumanız mümkün.

Pantheon War Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
Pantheon War Promo Kod / Beta Key

İlgili HaberlerYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!