Path of Exile | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Yeni Zelanda merkezli Grinding Gear Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan Path of Exile, kısa sürede oyun severlerin beğenisini kazanmayı başarmış bir aksiyon MMORPG oyunudur. Geliştirici ekibin oyun tutkunu bir gurup insandan oluşması ve oyuncuların beklentilerini iyi analiz ederek bunu oyuna yansıtması Path of Exile‘in başarılı olmasının en önemli sebeplerinden biri olarak gösterilebilir. Derinlemesine hikayesi, etkileyici grafikleri, free2play yapısı ve oyun içi güç dengesini bozmayan mağaza sistemiyle olumlu puan alan PoE, Diablo’ya benzerliğinin yanı sıra eksikliklerini de tamamlar nitelikte olması sebebiyle aksiyon RPG tutkunlarının gözdesi olmuş durumda.

Marauder, Ranger, Witch, Duelist, Templar, Shadow ve Scion olmak üzere farklı hikaye ve benzersiz yeteneklere sahip 7 farklı karakter sınıfı sunan Path of Exile‘de, Scion dışındaki tüm sınıfları oyunun başında seçebiliyorsunuz. Daha kapsamlı özelliklere sahip olan Scion sınıfını ise sadece oyunda belirli bir düzeye ulaştıktan sonra seçmenize izin veriliyor. Wraeclast’a sürgün edilen bu karakterlerin hayatta kalma mücadelesini konu alan Path of Exile, sunduğu farklı oyun modlarıyla oyunculara keyifli bir oyun deneyimi sunuyor.

Aktif ve pasif olmak üzere 2 ayrı yetenek sistemi bulunan oyunda aktif yetenekler yetenek taşlarıyla sağlanıp uygulandığı eşya ile birlikte seviye atlayarak gelişirken, pasif yetenekler oyuncunun oyun stratejisine göre düzenlenerek hasar miktarı gibi önemli detayların arttırılmasında önemli rol oynuyor. Tam 1325 adet pasif yeteneğin bulunduğu Path of Exile; bu yönüyle ileri düzey oyunculara bir hazine sunarak uzun vadede karakterlerin taktiksel üstünlük elde etmesine de olanak sağlıyor.

Path of Exile Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP SP3/Vista/7/8 
İşlemci: x86-compatible 1.4GHz ve üzeri 
RAM: 2 GB RAM
HDD: 5 GB boş alan
Ekran Kartı: GeForce 7800 GT veya Radeon X1950 Pro ve üzeri 
DirectX: 9.0c Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!