Peak Games | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Peak Games Poster
Peak Games Poster
Menşei
Türkiye
Kuruluş Yılı
2010
Kurucu/CEO
Sidar ŞAHİN
Çalışan Sayısı
150+ (2011)
Destek
Kariyer
Adres
İstanbul
Oy Ver ! Oy Veren: 35

Peak Games Hakkında

Peak Games, gelişmekte olan Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika pazarlarında en büyük ve büyüme hızı en yüksek sosyal oyun firmasıdır. Dünyanın en dinamik oyun pazarlarından birinde 30 milyonun üzerinde aktif kullanıcısı bulunan Peak Games, şu anda global pazardaki en büyük 3 sosyal oyun şirketinden biridir. Peak Games‘in başarısının ardında yatan en büyük faktörlerden biri, gelişmekte olan pazarların kültürlerine ve özelliklerine uygun sosyal oyunlar üretme ve yayınlamadaki bilgi ve uzmanlığıdır. Peak Games‘in geniş oyun yelpazesinde client, web tabanlı oyunlar ve mobil uygulamalar da önemli bir yer tutmaktadır.

Peak Games, oyun endüstrisi ve internet girişimlerinde uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip olan yönetimi ve 150 kişilik yetkin kadrosu ile tüm dünyaya hizmet vermektedir. Peak Games, Türkiye’nin en başarılı girişimcilerinin, melek yatırımcılarının ve oyun endüstrisi uzmanlarının ortaklığıyla kurulmuş ve kuruluşunun ardından Avrupa’nın en büyük yatırım şirketlerinden Hummingbird Ventures ve Earlybird Venture Capital’den yatırım almıştır.

Peak Games İnfografik

Merkezi İstanbul’da bulunan Peak Games’in Ankara, İspanya, Almanya, Ürdün ve Suudi Arabistan’da ofisleri ve oyun stüdyoları bulunmaktadır.

Peak Games Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

3 yorum yapıldı