Pirates of Tortuga 2 | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Pirates of Tortuga 2 Poster
Pirates of Tortuga 2 Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
7+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 16

Önemli Uyarı
Playnik, Pirates of Tortuga 2 oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Playnik oyunları.

Playnik tarafından yayınlanan tarayıcı oyunu Pirates of Tortuga 2‘de Karibik’e yelken açıp sayısız deniz savaşlarına katıl ve korku duyulan bir korsanın itibarına sahip ol, güçlü donanmanı oluştur ve yerleşim yerlerini talan et! Pirates of Tortuga 2‘de hayatının macerasını yaşa!

Gemideki malzemeler denize dökülmeden adaya taşı ve onları kullanarak kendine bir barınak inşa et. Artık karnını doyurabilmek için balık tutabilir, gemini tamir etmek için tersane kurabilir, yeni binalar yapmak için ormandan odun toplayarak, topraktan kil çıkarabilirsin!

Bir an önce kaynakları topla ve gemini harekete geçir, daha ele geçirilecek çok ada var! Unutma! gemini onarmak için odun veya altın kullanabilir, ya da her hasar sayısı için 1 dakika bekleyerek bedavaya onarabilirsin! Denize açıldıktan sonra ilk işin zengin tüccar ve madenlerin olduğu Tortuga adasına gitmek!

Tortuga limanına demirledikten sonra tavernada eğlenip yorgunluğunu atabilir, tüccarda elindeki eşyaları paraya çevirebilir, silah yapımcısından yeni silahlar alabilirsin. Pirates of Tortuga 2‘de uçsuz bucaksız denizler seni bekliyor!

Pirates of Tortuga 2 Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı