Pockie Pirates | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Pockie Pirates Poster
Pockie Pirates Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
7+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 22

Önemli Uyarı
Game321, Pockie Pirates oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Game321 oyunları.

Çin merkezli online oyun geliştiricisi NGames tarafından geliştirilen ve şirketin kendi markası olan Game321 oyun portalı üzerinden yayımlanan tarayıcı oyunu Pockie Pirates, anime tarzı görselleri ve eğlenceli animasyonlarıyla keyifli vakit geçirebileceğiniz eğlenceli bir oyun.

Tüm dünyada beğenerek izlenen One Piece anime serisinden esinlenerek geliştirilen Pockie Pirates‘te farklı yeteneklerde uzmanlaşmış 4 ayrı sınıf bulunmakta. Her sınıfı için 2 karakter seçme imkanı sunan oyundaki sınıflar ve özellikleri şu şekilde;

Doctor: Bireysel ve toplu iyileştirme yapan bilen doctor sınıfı karakterleri aynı zamanda mürettabatının saldırı ve savunma değerlerini yükseltebilirler.

Swordsman: Yüksek hasar değerlerine sahip olan swordsman sınıfı karakterleri düşük savunma değerleri sebebiyle kolay yem olabilirler.

Sniper: Başlangıçta orta düzeyde hasar verebilen sniper sınıfı karakterlerinin hasar değerleri seviye ilerledikçe artar. Seri vuruş yapma yeteneğinin yanı sıra savunma değerleri ortalamanın altındadır.

Navigator: Büyü yapma yeteneğine sahip olan navigator sınıfı karakterleri rakiplerine yüksek hasar verebilir.

Kendi geminizin kaptanı olarak başladığınız oyuna rehber eşliğinde verilen görevleri yerine getirerek başlıyorsunuz. Geminiz ve mürettebatınız ile birlikte okyanusta ilerleyerek karşınıza çıkan korsanları yok ederek para ve çeşitli mühimmatlar kazanabilirsiniz. RPG ögeleriyle desteklenen Pockie Pirates‘de karakterinize kıyafet ve silahlar alarak saldırı ve savunma değerlerini yükseltmeniz mümkün.

Pockie Pirates Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!