Point Blank Patlatma Görevi Taktikleri | Kayıt Ol, İndir, Oyna!


Merhaba, bu yazımda Point Blank Patlatma Görevi maçlarında bomba kurarken dikkat edilmesi gereken ayrıntıları, patlayan objeleri (varil v.s) doğru şekilde kullanmayı ve CT oyuncuları için imha yöntemlerinden bahsedeceğim.

Point Blank Patlatma Görevi Taktikleri
Bazı haritalarda patlayıcı variller göreceksiniz. Bu varilleri takım arkadaşınız varilin yakınındayken patlatmayın. Varillerin yakınından da zorunlu olmadıkça geçmeyin. Eğer varilin yanında bilinçsiz bir düşman görürseniz varile ateş ederek patlatabilirsiniz. Unutmayın aynı yöntemi rakip takımdakiler de uygulamak isteyebilir!

Bomba kurulacak bölgeleri iyi ezberleyin. Özellikle CT iseniz bu bölgeleri korumanız çok önemli. Şayet bomba kurulduğunda bombadan çok uzaktaysanız düşmanı öldürseniz bile bombayı çözecek süreniz olmayabilir. Bu da oyunu kaybetmeniz anlamına gelir.

Free Rebels tarafındaysanız bomba kuracağınız zaman radyo komutlarıyla dostlarınıza hangi bomba bölgesine kuracağınızı haber verin. Böylece bomba kurulum bölgesini güvence altına almış olursunuz. Ayrıca CT olduğunuz zaman da bombanın nerede kurulduğunu biliyorsanız bunu dostlarınıza radyoyla haber verin. Böylese ölseniz bile takım arkadaşlarınıza bomba imhası için şans vermiş olursunuz.

Bu bölümlerde düşmanın sıkı tuttuğu veya adam geçirmemeye çalıştığı özel kilit noktaları var. Bunları oynadıkça öğreneceksiniz. Bu bölgelere smoke veya flash bang atarak dostlarınıza ilerleme fırsatı verebilirsiniz.

Point Blank Patlatma Görevi Taktikleri Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

10 yorum yapıldı
  • ahmet says:

    ahmet müthiş

  • mücahid says:

    Bence Patlatmalarda Her Harita Dahil Mutlaka C4’ü B ye Kurun Sonrada A ya Sonra 2 kez üst üste de B ye krn Macı Kazanma Oranınz %97 ye cıkar TEst Edilmiştir Oyundaki Adım:|FBS|ULtimaTe Oyun 2.sinden TAvsiye Siz DE bnm Gibi Ypn Kısa Zamanda Bnm Gibi olrsnz….