Point Blank Tabanca ve Bıçak Kullanma Taktikleri | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Merhaba, bu yazımda Point Blank’de yer alan bıçak ve tabanca çeşitlerinden, özelliklerinden ve kullanırken dikkat edilmesi gereken bazı durumlardan bahsedeceğim.

Tabanca Kullanma Taktikleri
Öncelikle benim sık uyguladığım bir taktiği anlatacağım. Çoğu kişi bu taktik yüzünden bana hileci dedi ama aslında çok basit bir taktik.

Oyundaki en iyi tabanca bence MK23’tür. Çünkü atış hızı ve isabet oranı yüksektir ve fiyatı da gayet ucuzdur.

Öncelikle susturucuyu takıyoruz ve uzaktan gördüğümüz düşmanı hareketli bir şekilde izliyoruz. Burada gerekirse sağ sol yapın, gerekirse atlayın, çömelin fakat rakibin size vurmasını önleyin. Bu arada size uzaktan ateş eden düşman da hareketli olabilir. Yapacağınız şey crosshairi düşmanın kafasına getirmek ve sadece bir an durarak kafasına sıkmak. Bu yolla çok kişiye tek attım ve canım 70-80 küsür kaldı.

Eğer yakın mesafedeyseniz tabancayla kafasına sıkmaya çalışın ve şarjör biterse bıçağı çıkarıp saldırın (rakipte Colt varsa şansınıza küsün:).

Bıçak Kullanma Taktikleri
Burada bir tek M7yi anlatacağım çünkü acemiyseniz elinizde genellikle M7 olacaktır.

Bıçak odalarında kafanıza göre gezebilirsiniz çünkü sizi uzak mesafeden etkisiz kılacak silahlar yok. Crosshairi her zaman kafa hizasında tutmaya çalışın. Rakibin kaskını düşürme olasılığı bıçakta oldukça yüksek olduğu için rakibin göğsüne de saldırabilirsiniz. Eğer rakipte Amok kukri varsa o zaman yaklaşmak için doğru zamanı bekleyin. Kukrinin saldırı hızı düşük olduğu için adama ileri geri hareket ederek şaşırtabilirsiniz. Bir şekilde hedefe sokulmayı başarırsanız onu öldürene kadar dibinden ayrılmamalısınız.

Umarım taktiklerim yeni başlayanlara yardımcı olur.

İyi oyunlar.

Point Blank Tabanca ve Bıçak Kullanma Taktikleri Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

51 yorum yapıldı
Yorum Yaz!