Prime World | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Nival’ın yeni strateji ağırlıklı MobA oyunu Prime World, içerdiği RPG unsurları ile popüler MobA ve MMORPG‘ler arasındaki yerini almaya hazırlanıyor. Prime World; benzerlerinin aksine oyunculara karakterlerini sadece savaş alanında değil, kendine ait kalesinden geliştirebilme imkanı sunuyor. Böylece oyunun sınırlara takılmadan istediğiniz gibi karakter kombinasyonları oluşturabiliyorsunuz.

Prime World temel olarak Prime evrenindeki nadir ve sahibine yüksek güçler verebilen Prime elementinin elde tutulması için iki Dok ve Andornia ırkı arasında verilen savaşları konu alıyor. Bu iki ırktan Dok ırkında daha çok teknoloji ağır basarken Andornia ırkında ise doğa güçleri ön plana çıkıyor.

Prime World ‘de strateji oyunlarında olduğu gibi kalenizi geliştirip, halkınızı çoğaltarak, halkınız için eğlence ve eğitim merkezleri vb. binalar yaparak üretim sağlıyorsunuz. Yani bir nevi starteji oyunun MobA oyun tarzı ile birleştirilmiş halini oyunculara sunan Prime World heyecan ve aksiyon dolu tarzı ile oyunculara farklı bir deneyim yaşatmayı hedefliyor.

Oyunda karşılıklı olarak 30 farklı kahraman bulunuyor. 2 ırktaki kahramanların görüntüleri birbirlerinden her ne kadar farklı olsa da temelde aynı özelliklere sahipler. Bu yönüyle Prime World mükemmel bir denge içerisinde. Strateji faktörünün ağır bastığı oyunda üstünlük her an değiştirebilir. Yanlış bir hamleyle son anda maçı kaybedebilirken doğru zamanlama ile yapılmış bir hamle sayesinde imkansız görünen bir maçı kazanabilirsiniz.

Prime World Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim sistemi: Windows XP SP2 / Vista SP1 / Windows 7
İşlemci: 2 GHz
Bellek: 1 GB
Sabit Disk: 4GB
Ekran Kartı: GeForce 6600 GT (Radeon X1300) 128 MB VRAM (25 fps)
İşletim sistemi: Windows XP SP2 / Vista SP1 / Windows 7
İşlemci: 3 GHz
Bellek: 2 GB
Sabit Disk: 4GB
Ekran Kartı: GeForce 8800 (Radeon HD 3850) 512 MB VRAM (40 fps)
Prime World Promo Kod / Beta Key

İlgili HaberlerYorumlar

26 yorum yapıldı
  • semih222 says:

    Oyun süper herkeze tavsiye ederm bir zaman sonra para atmak zorunda kalıyorsunuz ama bunu risk alarak oynayın iyi oyunlar…

    • DOK-uz says:

      Para yatırmaya o kadar da gerek yok aslında. Oyunlara çok meraklıysanız ve yatıracak paranız varsa o ayrı mesele tabi ki. Ama şunu belirteyim para yatıranın yatırmayana bariz üstünlüğü olan bir oyun değil tamamen oyun yeteneğinize bağlı. iyi oyunlar DOK-uz